Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grybów, Wiślane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Grybów, Wiślane

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasnozłocisty, klarowne [4]
    Piana: ok 2 cm kożuszek po nalaniu, drobna, biała, szybko opada do cieniutkiej obwódki [2]
    Zapach: skunowato-słodowy, chyba czuć w tym piwie wszystkie myszy z browaru [2]
    Smak: to samo w smaku, na pierwszy plan idzie kwaśnawo-skunowato-myszowaty smak z goryczką o smaku bliższym kroplom żołądkowym niż chmielowym, w le słodowy posmak w kiepskim wydaniu, podobnym do tanich markeówek, wodniste [2]
    Wysycenie: zbyt mocno nagazowane [2.5]
    Opakowanie: za zieloną butelkę totalny minus, gładki kapsel, na etykiecie temat wiślany z wodospadem, gdzie takie są na Wiśle? Pomieszanie z poplątaniem [2]
    Uwagi: To piwo jest pomyłką, niedane w każdym calu, spróbowane, zapomniane

    Moja ocena: [2.125]
    Attached Files
    Last edited by becik; 08-02-2014, 01:36.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • klocekoi
      Junior
      • 07-2012
      • 11

      #3
      etykieta podobna do Orkiszowego Kormorana. Przynajmniej dla mnie.

      Comment

      • michael50
        Senior
        • 06-2013
        • 325

        #4
        Spróbowałem dziś i już chyba się więcej nie skuszę. Jak dla mnie, to dominował smak wody z Wisły, a piwne posmaki czuć było jedynie w tle.

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9732

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasnozłoty, klarowny. [4]
          Piana: Biała, średniodrobna, średniowysoka, nietrwała, osadza się na szkle. [3]
          Zapach: Wali marketowym lagerem i skunem. Dramat! [1.5]
          Smak: Delikatny słód, ślad chlebowy, tępa słodkość taniego lagera, kojarzy mi się ze śródziemnomorskim koncerniakiem. [3]
          Wysycenie: Średnie, nic specjalnego, w zasadzie OK. [4]
          Opakowanie: Zielona butelka, matowy goły złoty kapsel, jakiś rysunek z motywem rzecznym (?), całkiem "od czapy" plus story na kontrze. [3]
          Uwagi: Może...
          Ewentualnie...
          W upalne lato...
          Na plaży...

          Moja ocena: [2.575]

          Comment

          • pierotez
            Member
            • 08-2008
            • 46

            #6
            Kolorek ładny jasnozłoty. Piana drobna, gęsta, nietrwała. Zapach taki sobie. W smaku delikatne, orzeźwiające - lekko cytrusowe, fakt taki kiepski lager.
            Letnie-plażowe.

            Comment

            • kurgan
              Gość
              • 04-2004
              • 315

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika klocekoi Wyświetlenie odpowiedzi
              etykieta podobna do Orkiszowego Kormorana. Przynajmniej dla mnie.
              Ewidentna zbieżność

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Klarowne jasne złoto. [4.5]
                Piana: Nie najgorsza, lekko brudzi szkło, długo utrzymuje się grubsza firanka, do końca obrączka. [3.5]
                Zapach: Dominuje skun, coś w styku zbutwiałego drewna w tle. [2]
                Smak: Wodniste, lekki słód, lekki kwasek, minimalna chlebowość i średnio-niska goryczka. Posmak orzechowy. [2.5]
                Wysycenie: Średnie, pasuje. [4.5]
                Opakowanie: Estetycznie niezłe (ale wodospad na Wiśle?), informacje dobre (ale nawiązanie do piwa XVIII-wiecznych flisaków bez sensu), zielona tania butelka. [3]
                Uwagi: 06.09.2014. W tej cenie nie powtórzę (ponad 4zł).

                Moja ocena: [2.65]
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎