Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Porter Grudniowy 2013 18º

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    Ciechanów, Porter Grudniowy 2013 18º

    Chciałem Panu Markowi podziękować za przesyłkę! Zamówiłem dwa portery i otrzymałem dwa.
    Jakież jednak było moje zdziwienie, gdy przy odbiorze przesyłki zapłaciłem jak za jeden porter!!
    Myślę, że to chyba z tej okazji:

    http://www.browar.biz/forum/showpost...90&postcount=6

    Jeszcze raz dziękuję.
    Attached Files
  • canigggia
    Senior
    • 10-2009
    • 451

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
    Chciałem Panu Markowi podziękować za przesyłkę! Zamówiłem dwa portery i otrzymałem dwa.
    Jakież jednak było moje zdziwienie, gdy przy odbiorze przesyłki zapłaciłem jak za jeden porter!!
    Myślę, że to chyba z tej okazji:

    http://www.browar.biz/forum/showpost...90&postcount=6

    Jeszcze raz dziękuję.
    Wszystko fajnie, tekst o p. Marku także, tylko, że temat dotyczy Porteru 22 Blg, a wkleiłeś zdjęcie dwóch porterów 18 Blg
    Browarnik Tomek
    TomCani

    Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika canigggia Wyświetlenie odpowiedzi
      Wszystko fajnie, tekst o p. Marku także, tylko, że temat dotyczy Porteru 22 Blg, a wkleiłeś zdjęcie dwóch porterów 18 Blg
      Nie wiedziałem, gdzie to zamieścić, jak ktoś może to gdzieś przenieść to dziękuję.
      Zresztą to mniej ważne. Najważniejsze są portery, które za dwa dni na imieniny Dariusza sobie wypiję

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        Ciechanów, Porter Grudniowy 2013 18º

        Piwo gotowe do oceny
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: piękna czerń, jedynie pod ostre światło na brzegach rubinowe refleksy [5]
          Piana: jasnobrązowa, gęsta, zwarta, opada powoli, osadza sie sporymi krzaczkami na szkle [4.5]
          Zapach: mocna palność [4]
          Smak: w smaku też dominuje mocna paloność, w ślad za nią idą leciutkie karmelowe akcenty, gorzka czekolada, dość wyraźne owocowe akcenty, samo piwo jest bardzo pełne i treściwe i wszystkie smaki są świetnie skomponowane [4.5]
          Wysycenie: Bez zarzutu [5]
          Opakowanie: Piękna litrowa butelka, fajna etykieta [5]
          Uwagi: mimo, ze porterami, 18-tkami nie zapijam się to te było doskonale. Czysta przyjemność w piciu, rozkosz dla podniebienia. jedyny żal to czemu tak mało i tak drogo

          Moja ocena: [4.4]
          Attached Files
          Last edited by becik; 26-12-2013, 17:48.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • wpadzio
            Senior
            • 06-2011
            • 2645

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            czemu tak mało i tak drogo
            A jak mało i jak drogo? Ubiegłorocznej wersji nie miałem okazji skosztować.
            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
            Serviatus status brevis est
            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
              A jak mało i jak drogo? Ubiegłorocznej wersji nie miałem okazji skosztować.
              1l za 54.99PLN
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎