Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

[browar nieznany], [Dionizos] Czarny Kot wiśnia z czekoladą

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    [browar nieznany], [Dionizos] Czarny Kot wiśnia z czekoladą

    A: 6,0%
    Piwo smakowe
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • NaturalArti
    Member
    • 09-2009
    • 86

    #2
    Straszne paskudztwo!
    Ogólnie lubię czasem wypić sobie jakieś dobre piwo smakowe, więc kupiłem to coś w nadziei, że będzie fajnym owocowym urozmaiceniem. Spodziewałem się czegoś w stylu niemieckiego Kirsch Porter z browaru Lobau, względnie czegoś podobnego w smaku do naszej Fortuny Ciemnej.

    Niestety już tuż po otworzeniu czar zaczął pryskać. Uderzył mnie przede wszystkim bardzo mocny i nieprzyjemny zapach alkoholu, co trochę dziwne, biorąc pod uwagę że alkoholu jest tylko 6%. Oceniając po zapachu powiedziałbym że ten trunek ma go co najmniej z 9%. Zapach kojarzy się z tanimi winami najgorszej klasy.
    No ale nic; przechodzimy do testowania jak smakuje, bo czasem pomimo kiepskiego zapachu smak potrafi pozytywnie zaskoczyć. Wziąłem łyk ... i czuję tylko alkohol i mnóstwo diacetylu. Tragedia! Nie wiem czy trafiłem na jakąś trefną warkę, ale to 'piwo' jest po prostu niepijalne! Nigdy więcej!
    Last edited by NaturalArti; 29-05-2014, 19:23. Powód: uzupełnienie informacji

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Ja zaś spokojnie zaliczyłem .
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎