Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ramsgate, Revelation Cat Flip Wire

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • parztwarz
    Member
    • 06-2013
    • 37

    Ramsgate, Revelation Cat Flip Wire

    Kolor - ciemnosłomkowy, lekkie zmętnienie
    Piana - początkowo dość obfita ale z dużymi pęcherzykami, szybko redukuje do niewielkiej obrączki, śnieżnobiała, słabo oblepia szkło
    Zapach- dominują nuty słodowe i kwiatowe , w tle korzenne
    Smak - średnie wysycenie, nuty chlebowe, niska goryczka w kierunku średniej - nieco zalegająca, bardzo dobrze pijalne, ładnie ukryty alkohol

    Ogólne wrażenie - ładny aromat, lecz nie buchający, dobrze się pije ale nie zapadnie mi jakoś szczególnie w pamięci.
    Zakupione w Piwa Regionalne w Katowicach przy ul. Mariackiej za ok 12 zł

    moja ocena 7,5/10
    Attached Files
    Last edited by sibarh; 14-02-2014, 18:36.
  • DonZ
    Senior
    • 03-2013
    • 303

    #2
    Piana: Biała, drobna, ze średnimi pęcherzykami, obfita ale szybko opada, trochę brudzi szkło.
    Kolor: Klarowne, koloru ciemnego złota.
    Aromat: Czuć, że do czynienia mamy z lagerem, jest wyraźnie słodko słodowe i charakterystycznie kukurydziany aromat, z delikatną niemal nikłą nutą ziołowo-chmielową. W aromacie da się wyczuć nuty żelaza, test skórny to potwierdza.
    Smak: W odczuciu dość wodniste i lekkie, pół słodkie w kierunku do wytrawnego, słodycz przyzwoicie skontrowana goryczką, niewysoką do średniego poziomu, bardzo przyjemnie się pije. Goryczka czysta nieco zalega, ale na krótko.

    Generalnie sesyjne piwko, wlać w siebie można kilka, ale szału nie ma nuty żelaziste aż tak nie przeszkadzają swoją obecnością, wręcz trzeba się ich specjalnie doszukać ale są W stosunku do wersji powyżej, mam wersję włoską, kapsel golas, ta nie wiem czy nie angielska
    Last edited by DonZ; 09-06-2014, 21:20.

    Comment

    • Horse1963
      Senior
      • 06-2009
      • 547

      #3
      Identyczne kapsle są na piwach z czeskiego browaru Vyškov, seria piw Cross the World. Zmienił sie takze krój etykiet i na kontrze brak info o browarze Ramsgate.
      Chyba zaczęli warzyć kolejne marki piwa w Czechach...?

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎