Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trzy Korony Nowy Sącz, Marcowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Trzy Korony Nowy Sącz, Marcowe

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: piękny pomarańcz [5]
    Piana: ecru, gęsta, zwarta, bardzo mocna, zostaje w szkle gdy piwo już jest wypite, osadza się na szkle [4.5]
    Zapach: słabiutki ale miły dla nosa, owocowo-chmielowo-słodowy [3.5]
    Smak: pełne, treściwe, cudowna gorycz, nie nachalna świetnie wymieszana z delikatnym posmakiem owocowym, chmielowym i słodowym, wszystko w tym piwie gra ze sobą [5]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: Brak mi tylko firmowego wafla [4.5]
    Uwagi: No i wreszcie kolejne piwo, którego picie to jak muzyka dla duszy, perfekcyjne w każdym calu, wypiłem nawet nie wiem kiedy, chyba najlepsze Marcowe w tym kraju jakie piłem, gratulacje

    Moja ocena: [4.4]
    Attached Files
    Last edited by becik; 04-03-2014, 21:37.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2835

      #3
      W wersji butelkowej piana ( jak widać ) z gatunku : "pojawiam się i znikam"
      Poza tym było OK, solidne piwo.
      Foto :
      Attached Files
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnozłoty. [5]
        Piana: Niestety - niska i nietrwała. [2]
        Zapach: Bardzo delikatny, słodowy. [3]
        Smak: Chlebowy, słodowy, pełny. Goryczka niska. Niestety, po przełknięciu pojawił się jakiś bliżej nieokreślony, jakby lekko warzywny posmak. Nie wiem, o co chodzi, ale coś mi w tym piwie nie odpowiada. Ciężko stwierdzić, czy to DMS, tym bardziej, że w aromacie czuję go dopiero po smakowej autosugestii. [3.5]
        Wysycenie: Za wysokie. [4]
        Opakowanie: Szału nie ma. [3.5]
        Uwagi: Tak se.

        Moja ocena: [3.275]

        Comment

        • Klatak
          Senior
          • 07-2014
          • 431

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemne złoto z delikatną opalizacją. Prezentuje się bardzo ładnie. [5]
          Piana: Obfita, dość drobno zbudowana, trwałość nieco poniżej średniej, raczej nie zdobi szkła. [3.5]
          Zapach: Średnio intensywny, chlebowo-słodowo-zbożowy, wkradło się też trochę owoców (estry?) [3]
          Smak: Pełny, słodowy z niską goryczką. Nic specjalnego ale przyjemnie się pije. [3.5]
          Wysycenie: Wysokie, nieco za bardzo. [4.5]
          Opakowanie: Nie zachwyca specjalnie chociaż "papier" jest dobrej jakości, o szczegółowym składzie można tez zapomnieć. [3.5]
          Uwagi: Warka z datą do 22.04.2015.

          Moja ocena: [3.45]

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9729

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Złoty nasycony, klarowny. [4]
            Piana: Biała, bardzo drobna, wysoka aż do czapowania, trwała, powoooooli opada... [5]
            Zapach: Słodowo-karmelowy, budzi smakowite skojarzenia . [4.5]
            Smak: Lekka, dziwnie chropowata goryczka, nieco drapiąca w gardle, ślad karmelowy, narastający wraz z temperaturą. [4]
            Wysycenie: Średnie, OK. [4]
            Opakowanie: W stylu browaru: bączek, czarny goły kapsel, proste wzornictwo, wysoka jakość wykonania. [4]
            Uwagi: Hm, pewnie piłem już w życiu lepsze piwa marcowe, ale to też jest co najmniej DOBRE .

            Moja ocena: [4.275]

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Smaczny klasyk, brawa dla piwowara z Trzech Koron
              Attached Files
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎