Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lubartów, Rynek I 12, Alkohole Świata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sandacz
    Senior
    • 01-2007
    • 345

    Lubartów, Rynek I 12, Alkohole Świata

    Świetny wybór jak na lubartowskie warunki, bije na głowę także sklep na Lubelskiej opisany przeze mnie. Kilka pint (mniej popularnych, np. Apetyt na Życie), ciechanów (w tym Lagerowe), kormoranów (w tym Podróże, Plon brązowy), AleBrowar (Ortodox Stout) i jeszcze jakieś dziwne browary, o istnieniu których ledwie słyszałem, nie siedząc już w temacie piwa jak dawniej. Uwagę skupiałem na polskich, ale są też jakieś czeskie (może i z innych krajów - nie wiem). Cała oferta (przynajmniej polska) bardzo przejrzyście wyeksponowana: człowiek nie dostaje oczopląsu skacząc po półkach, bo wszystko stoi na ladzie.

    Serdecznie zapraszam; róbmy im obrót, bo znudziły mi się już miłosławie i Kormoran Jasne Mocno Chmielone, a po Lublinie nie chce mi się kręcić za piwem
  • sandacz
    Senior
    • 01-2007
    • 345

    #2
    Od kilku miesięcy większe zakupy robię wyłącznie tutaj. Ostatnio np. kupiłem:
    - Zdrój Świętokrzyski - 3.99 zł
    - Świeże - 4,50
    - Krakowiak Nieklarowany - 4,50
    - Senojo Vilniaus - 4,90
    - AIPA z Kormorana - 8.50
    - Pils Mandaryna z Gościszewa - 5,50
    - Plon czerwony - 7,00
    - Zytorillo - 8,50

    W ofercie tradycyjnie kilka ciechanów, miłosławiów, chyba z 10 pint, Lublin to Dublin za 13,90, kilka faktorii, deep love...

    Dorze, że jest taki sklep w Lubartowie.

    Comment

    • sandacz
      Senior
      • 01-2007
      • 345

      #3
      Wybór w tym sklepie to dla mnie, miejscowego, szok.
      Od niedawna jest po kilka pozycji z BrewDoga i Mikkellera, w cenach ok. 11-22 zł. Poza tym cała masa pint, birbantów, wąsoszów, alebrowarów, kingpinów, ninkasiów, perunów i tym podobnych, których nawet nie pomnę.

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4305

        #4
        Lubartów, Rynek I 12, Alkohole Świata

        Wejście przez bramę i od Rynku II, naprzeciw domu kultury. Bardzo dobra reprezentacja rzemieślników i kontraktowców a nawet restauracyjnych, od Pinty począwszy a na Glogerze skończywszy. Jak na Lubartów, rewelacja. Żeby się nie rozwodzić na asortymentem, znalazłem to: https://www.facebook.com/Alkohole.Swiata.Lubartow/

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4305

          #5
          Dwa lata z hakiem minęły, sklep nadal dobrze się trzyma, asortymenty wyeksponowany jak należy, choć nie wszystko można wziąć w łapę, większość za ladą. Miła obsługa. Pinty niemal w komplecie, włącznie z nowościami, np Old Ale. I sensowny wybór reszty rzemieślników.
          Ups, rok z hakiem, ale to mniej istotne.
          Last edited by Prusak; 06-02-2018, 18:29.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎