Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

T.E.A. Time, Pale Rider IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    T.E.A. Time, Pale Rider IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Derbeth
    Senior
    • 04-2013
    • 337

    #2
    Pite 11 czerwca. Ładnie prezentuje się w szkle - ciemny bursztyn, gęsta trwała piana. Goryczka niezbyt intensywna, ale przyjemna, bo nie tak długa jak np. w Pale Saint. Aromat średnio intensywny (ale i tak zdecydowanie wyraźniejszy niż w piwach z T.E.A. o mniejszym ekstrakcie), głównie słodowy, z jakiegoś powodu kojarzył mi się z ciastkiem wuzetką. Piwo w porządku, choć wolałbym, żeby było intensywniejsze.

    Comment

    • mrkowal
      Senior
      • 03-2009
      • 155

      #3
      To piwo mógł bym spożywać "on daily basis". Od czasu warzonych w zamierzchłych czasach przez Krzysztofa w Bierhalle Arkadia marzenów nie piłem tak przyjemnego, mocnego (w sumie ni ta bardzo bo tylko 6%) piwa. Sława bohaterom z Tea Time!
      Ultima forsan

      Comment

      • mrkowal
        Senior
        • 03-2009
        • 155

        #4
        Kolejny raz w grodzie Kraka w tym fantastycznym przybydku i kolejny raz ta IPA to "mniód"
        Ultima forsan

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎