Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pivovaria, [Bazyliszek] Pyza na polskich dróżkach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Pivovaria, [Bazyliszek] Pyza na polskich dróżkach

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bursztynowy, mętny, niby poprawny ale coś nie do końca ta mętność mi pasowała [4.5]
    Piana: biała, drobna, opada powoli ale zauważalnie, osadza się krążkami na szkle [4.5]
    Zapach: delikatny ale fajny, kwiatowo-owocowo-chmielowy [4]
    Smak: pełne i treściwe a jednocześnie w miarę delikatne, fajna dominująca chmielowa gorycz, lekko przypruszona kwiatami i owocami, dobrze wyczuwalny słód, ziemniaki? nie zauważyłem organoleptycznie [4]
    Wysycenie: trochę mi nie pasowało zbyt duże nagazowanie [3.5]
    Opakowanie: pite w PDSL, zero szkła, wafli, sama reklama na nalewaku to dla mnie za mało ale nazwa i nawiązanie do starych bajek, bezcenne [4]
    Uwagi: Ogólnie fajne piwo warte powtórzenia, Pyza pod pyzy jak najbardziej pasi

    Moja ocena: [4.05]
    Attached Files
    Last edited by becik; 15-05-2014, 18:51.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • tfur
      Senior
      • 05-2006
      • 1302

      #3
      smaczna ipa z subtelną nutą mączki ziemniaczanej
      oczywiście z bulw jakiejś arcyszlachetnej odmiany
      też w pedeeselu piłem i głowę sobie zaprószyłem
      puchar mi napełniał sam sprawca zamieszania
      veni, emi, bibi

      Comment

      • Galangal
        Junior
        • 05-2014
        • 9

        #4
        Piwo nawet niezłe, choć może dlatego, że spodziewałem się czegoś znacznie gorszego. Tylko jeśli browar chce utrzymać kierunek, którym podąża, to co będzie następne? Sour ale z kiszoną kapustą w zasypie?

        Comment

        • docent
          Senior
          • 10-2002
          • 5205

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Mocno mętny, wręcz błotnisty. Barwa żółto-zielona. Generalnie mało apetyczny. [2]
          Piana: Drobna, gęsta, obfita, osadza się na szkle. [4.5]
          Zapach: Ziołowy, cytrusowy, rześki. Jak na Sybillę rewelacja. [5]
          Smak: Bardzo intensywna goryczka, jakby się gryzło granulat. Słodowość umiarkowana, ziemniaka brak. W posmaku lawendowo-mydlinowaty posmak. Specyficzne piwo. [3.5]
          Wysycenie: Niskie. [4]
          Opakowanie: W końcu grafika piwa pasuje do loga browaru więc elementy na etykiecie są w miarę spójne. [4]
          Uwagi: Mam wrażenie że otrzymałem piwo z końcówki beczki, bo u becika barwa jednak była normalna. Może jeszcze spróbuję przy okazji jak nie wypiją całości.

          Moja ocena: [4.1]
          Attached Files
          Last edited by docent; 21-05-2014, 08:25.
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            moja Pyza była dość mętna ale Twoja to jakaś bebła
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • JuzefSlifka
              Junior
              • 10-2005
              • 10

              #7
              To pewnie mączka ziemniaczana, która osiadła na dnie beczki

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎