Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witnica (BOSS), Alkopoligamia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Witnica (BOSS), Alkopoligamia

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasnozłocisty, lekka mgiełka w klarowności [3]
    Piana: średnia, biała, szybko opada, nie osadza się na szkle, zostaje marne resztki na piwie [2.5]
    Zapach: słaby ale niezbyt przyjemny, gotowanej w aluminiowym garnku kukurydzy [2]
    Smak: słodkawo (słodkawość bardziej kukurydziana) metaliczny, pestkowo gorzki posmak, na końcu minimalnie wyczuwalna goryczka chmielowa i słód, całość wodnista, bardzo nieprzyjemne piwo [2]
    Wysycenie: za dużo, bębelki aż kłują w język [3]
    Opakowanie: średnio urokliwa etykieta, kapsel specjalny dla "temu misiu" [3]
    Uwagi: Bardzo kiepskie piwo, za ta cene można kupić dwa inne w Lidlu i bedą zdecydowanie lepsze niż ten produkt, porażka

    Moja ocena: [2.2]
    Attached Files
    Last edited by becik; 18-06-2014, 15:49.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasne złoto. Właściwie to ciemna słomka. Jest taki dziwoląg ? [4.5]
      Piana: Opadła szybko, ale zostawiła ciekawy osad na szkle, głownie na jej górze. [4]
      Zapach: Lekki słód, chmielu nie ma, trochę kartofli. Jest też kukurydza, ale DMS jest naprawdę tylko lekko wyczuwalny. [2.5]
      Smak: Słodowy, lekki kwasek. Następnie jest wyczuwalna wyraźna goryczka, ale taka ziołowa, a jednak słód na finiszu dochodzi do głosu ostatecznego ( smaku). Goryczka jednak jest ciekawa... taka czeska. [4]
      Wysycenie: Wysokie, odpowiednie do tego co smakowałem. [4.5]
      Opakowanie: Nazwa zmyliła mnie z jakimś piwem greckim w pierwszym spojrzeniu. Opakowanie minimalistyczne i ładne. [4]
      Uwagi: Moje piwo jest z datą do 04.10.
      Zdecydowanie da się to pić, mimo delikatnych parametrów.
      Smakowało mi.

      Moja ocena: [3.525]

      Comment

      • Mario_Lopez
        Senior
        • 08-2009
        • 991

        #4
        Piwo, a raczej Lubusz w innej postaci, "specjalna edycja" dla rapowej wytwórni muzycznej i odzieżowej Alkopoligamia.com - Tak jak mówię Lubusz z inną etykietą, nie ma się nad czym spuszczać.
        Last edited by Mario_Lopez; 25-01-2015, 22:05.
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


        EBE EBE

        Comment

        • sebarebus
          Junior
          • 12-2015
          • 1

          #5
          Panie Dariuszu. Proszę nie żartować.
          Wysycenie średnie.
          Reszta 1. Wygląd, smak, zapach.
          Nie do wypicia

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎