Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kernel, Table Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Kernel, Table Beer

    Sesyjna IPA z kultowego londyńskiego minibrowaru. Przy okazji single hop, bo do chmielenia wykorzystano jedynie Centennial. Refermentowane w butelce. Alkohol 3,4%

    Barwa ciemnożółto-bursztynowa. Wyraźnie zamglona.
    Biała piana o niejednorodnej teksturze. Niezbyt trwała, za to mocno klei się do ścianek szkła. Po kilku minutach obrączka wokół i nieznaczna wysepka na środku.
    Przyjemny, czysty cytrusowy aromat z nieznacznym słodowym dopełnieniem w tle.
    Jak na niezbyt wysoki ekstrakt piwo ma doskonały profil smakowy. Jest wyraźna, choć absolutnie nie gryząca goryczka. Są owoce cytrusowe, ale miękkie, pozbawione kwaśnych nut. Jest również subtelna słodycz moreli i muśnięcie chlebowej słodowości w dalekim tle. Piwo delikatnie wygasa na podniebieniu całą paletą posmaków.
    Nagazowanie niewysokie, ale zauważalne. Treściwość nawet wyższa od oczekiwanej.
    Butelka ze smutną okleiną z szarego papieru pakownego. Naprawdę nędza. Kapsel z fabryki. Totalny ale pewnie zamierzony minimalizm.

    Jednak to co w środku zasługuje na laury. To piwo powinno być sprzedawane w automatach przed wejściem do modnych i obleganych mainstreamowych lokali, podobnie jak prezerwatywy. Jako artykuł pierwszej potrzeby i zabezpieczenie przed głupotą, jaką można spotkać w środku butelek szeroko dostępnych w takich przybytkach. 9,5 w skali 1-10. Gdyby nie autoprezentacja byłaby dycha.
    Attached Files
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020
  • HansKoepke
    Junior
    • 12-2010
    • 1

    #2
    Jak dla mnie najslabszy Kernel jak do tej pory. Zbyt lajtowy i malo wyrazisty. Chociaz byc moze nazwa Table Beer wskazuje, ze taki powinien byc.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎