Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Piękna 31/37 (Plac Konstytucji), Top-Market Perełka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emdes
    PiwBiz
    • 05-2014
    • 41

    Warszawa, Piękna 31/37 (Plac Konstytucji), Top-Market Perełka

    Witam. Zapraszam wszystkich do naszego sklepu spożywczego Perełka (obecnie pod szyldem TOP MARKET), staramy się oferować nieco więcej niż tylko znane piwa z dużych koncernów.

    Sklep ul. Piękna 31/37 – wejście od Koszykowej (przy Placu Konstytucji)

    W tej chwili w ofercie m.in. (tak ogólnie bez konkretnych nazw):
    Ciechan, Bojan, Amber, Pinta, Hamowniki, Obolon, trochę Czech tj, krusovice, pilsner, zlaty bazant, kozel, skalak, podskalak, budvar , dalej Zatecky Gus, Cervena Selka, Bielyj Miedwied, Krombacher
    Poza tym Książece, Perła, Łomża, czasem Fortuna, Cornelius, Raciborskie, Zamkowe, Namysłów, Kormoran i inne pojawiające się i znikające.

    Zapraszam również na stronkę którą stworzyłem, obecnie jest ona w trakcie dopracowywania, robię ją własnymi siłami pierwszy raz w życiu, ale już można tam znaleźć adres i mapkę sklepu, trochę zdjęć, będą pojawiały się również informacje o promocjach i nowościach piwnych.

    http://www.perelka.sklep.pl
    Last edited by Maggyk; 28-05-2014, 19:41. Powód: wpłata dokonana, czeka na zazielenienie
    Top Market - Perełka
    ul. Piękna 31/37 (wejście od Koszykowej przy placu Konstytucji)

    www.perelka.sklep.pl
  • emdes
    PiwBiz
    • 05-2014
    • 41

    #2
    prośba o sugestie

    Jeszcze chciałbym dodać, że dotychczas byłem tu tylko gościem. Czytałem co warto kupić i spróbować i tak sobie popjałem od czasu do czasu piwka kóre zamawiałem do naszego sklepu.

    Sklep jest dość spory, jest torchę miejsca w lodówce z browarem i ciągle testuje nowe pozycje.

    Chciałem się tutaj niejako zareklamować, ale bardziej chciałem otrzymać również informację zwrotną, czego Wy-klienci, browarnicy, byście oczekiwali od takiego sklepu jak nasz?

    Wiadomo, nie jest to typowy specjalistyczny sklep z browarami, ale chciałbym aby klient który lubi wypić dobre piwo miał u nas dobry wybór piw, może mniej tych wyszukanych bo wiadomo, miejsca nigdy zbyt wiele, ale takich bardziej topowych.

    Niektóre piwa się przyjęły, niektórymi jest troszkę gorzej, to naturalne. W związku z tym chciałbym testować dalej, coś wymienić. W ofercie był również doctorr brew, nie mogę go jednak jakoś ostatnio namierzyć jak i pinty w którą się za słabo zaopatrzyłem czy może wiecie gdzie dowiadywać się kiedy następna warka pinty dojedzie do stolicy? Hurtownicy jak zwykle nie mają pojęcia (albo takich mam hurtowników)

    Z góry dziękuję za podpowiedzi. Chciałbym abyście polecili coś na próbę godnego uwagi, abym na ślepo nie strzelał, chcę uniknąć „półkowników“ do „odkurzania“.
    Top Market - Perełka
    ul. Piękna 31/37 (wejście od Koszykowej przy placu Konstytucji)

    www.perelka.sklep.pl

    Comment

    • emdes
      PiwBiz
      • 05-2014
      • 41

      #3
      Dziś dowiozłem jeszcze kilka pozycji:
      • Pinta- Oki Doki
      • Pinta/O'Hara's- Lublin to Dublin
      • Piwo Zamojskie- ciemne, jasne, pszeniczne
      • Lubuskie Ipa
      • Lubuski Chmiel


      do końca tygodnia powinniśmy mieć kilka pozycji AleBrowar
      Top Market - Perełka
      ul. Piękna 31/37 (wejście od Koszykowej przy placu Konstytucji)

      www.perelka.sklep.pl

      Comment

      • emdes
        PiwBiz
        • 05-2014
        • 41

        #4
        Wczorajsza dostawa:

        Pinta: ŻYTORILLO (black rye ipa), ANGIELSKIE ŚNIADNIE (extra special bitter), ATAK CHMIELU (american ipa), OKI DOKI (lager nowozelandzki), LUBLIN TO DUBLIN (robust oatmeal stout).
        AleBrowar: CRAZY MIKE (double ipa), ROWING JACK (india pale ale), SMOKY JOE (whisky extra stout).

        link do zdjęcia piw

        Poza tym Piwo ZAMOJSKIE ciemne, jasne, pszeniczne; Olimp ZEUS (Imperial Inda Pale Ale), BIRBANT (citra ipa).

        A od dziś w lepszej cenie Lwówek JANKES, 4,99/szt
        Top Market - Perełka
        ul. Piękna 31/37 (wejście od Koszykowej przy placu Konstytucji)

        www.perelka.sklep.pl

        Comment

        • kosher
          Senior
          • 04-2005
          • 2292

          #5
          Wszystko fajnie tylko czemu butelki kaucjonowane są aż za 65 groszy?

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            #6
            Emdes myślisz, że można tak reklamować za darmo sklep na forum , którego utrzymanie też kosztuje ?

            Comment

            • emdes
              PiwBiz
              • 05-2014
              • 41

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
              Wszystko fajnie tylko czemu butelki kaucjonowane są aż za 65 groszy?
              Nie wiem jak u innych, ale u nas jedynie Ciechana butelki kaucjowane są po 0,65gr. Tak liczy nam na fakturach Ciechan i aby nie wprowadzać zamieszania my liczymy tak samo. Oni z tą sprawą jakiś czas temu przesłali do nas pismo. Nikt na rynku nie ma tak drogich kaucji.
              Kosher, akurat trafiłeś na butlę Ciechana, ale reszta czyli większość kaucjowane jest po 0,35gr tak jak pobiera od nas producent/hurtownia. My na tym przecież nie zarabiamy. Pozdrawiam.
              Top Market - Perełka
              ul. Piękna 31/37 (wejście od Koszykowej przy placu Konstytucji)

              www.perelka.sklep.pl

              Comment

              • emdes
                PiwBiz
                • 05-2014
                • 41

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                Emdes myślisz, że można tak reklamować za darmo sklep na forum , którego utrzymanie też kosztuje ?
                Nie wiem kiedy będzie to widać, czy nie widać, bo jeszcze mało się na tym znam ale wpłaty dokonałem tego samego dnia w którym pisałem pierwszego tutaj posta, przeczytałem regulamin i nie chcę go łamać. O tym, że dokonałem wpłaty jest napisane pod pierwszym moim postem, przez moderatora?
                Last edited by emdes; 07-06-2014, 05:50.
                Top Market - Perełka
                ul. Piękna 31/37 (wejście od Koszykowej przy placu Konstytucji)

                www.perelka.sklep.pl

                Comment

                • emdes
                  PiwBiz
                  • 05-2014
                  • 41

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wszystko fajnie tylko czemu butelki kaucjonowane są aż za 65 groszy?
                  Kosher dzięki za zwrócenie uwagi na ten temat. Nie daje mi to jednak spokoju, dzwoniłem do sklepu, niestety nie udało mi się nic ustalić ponieważ nie ma dziś fakturzystki/księgowej. Coś jednak jest na rzeczy i nie grało ponieważ i butelki z grupy BRJ i Czeskie załączały się pod jeden dowiązany kod butelki. Butelki zmieniłem zdalnie w systemie i są teraz po 0,50gr.
                  Jak wrócę w poniedziałek do sklepu to będę wyjaśniał te kwoty kaucji bo sam się pogubiłem.
                  Dobrze, że istnieje te forum, czasem jesteśmy nie świadomi wielu ważnych rzeczy.
                  Top Market - Perełka
                  ul. Piękna 31/37 (wejście od Koszykowej przy placu Konstytucji)

                  www.perelka.sklep.pl

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emdes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie wiem kiedy będzie to widać, czy nie widać, bo jeszcze mało się na tym znam ale wpłaty dokonałem tego samego dnia w którym pisałem pierwszego tutaj posta, przeczytałem regulamin i nie chcę go łamać. O tym, że dokonałem wpłaty jest napisane pod pierwszym moim postem, przez moderatora?
                    W takim razie przepraszam, nie zauważyłem tej adnotacji Maggyka.

                    Comment

                    • emdes
                      PiwBiz
                      • 05-2014
                      • 41

                      #11
                      Co do kaucji za butelki to sprawa jest już jasna, mają oddzielne dowiązania i kody.
                      Tj. Kompania i Żywiec po 0,35gr, Czechy i inne regiony 0,50gr tylko Ciechan wystrzelił cenę 0,60gr i taką mamy u nas. To już nie kaucja a koszt produkcji butelki
                      Top Market - Perełka
                      ul. Piękna 31/37 (wejście od Koszykowej przy placu Konstytucji)

                      www.perelka.sklep.pl

                      Comment

                      • emdes
                        PiwBiz
                        • 05-2014
                        • 41

                        #12
                        Dla spragnionych w upalne dni mamy promocję na napoje Warka Radler cytrynowa 4pack za cenę 9,49, tj 2,37/szt.
                        http://perelka.sklep.pl/warka-radler...lepow-perelka/


                        W ofercie również od zeszłego tygodnia piwa Litewskie Senojo Vilniaus pszeniczne, niefiltrowane, ciemne.
                        http://perelka.sklep.pl/senojo-vilniaus/
                        Top Market - Perełka
                        ul. Piękna 31/37 (wejście od Koszykowej przy placu Konstytucji)

                        www.perelka.sklep.pl

                        Comment

                        • kosher
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 2292

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emdes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Co do kaucji za butelki to sprawa jest już jasna, mają oddzielne dowiązania i kody.
                          Tj. Kompania i Żywiec po 0,35gr, Czechy i inne regiony 0,50gr tylko Ciechan wystrzelił cenę 0,60gr i taką mamy u nas. To już nie kaucja a koszt produkcji butelki
                          To Lwówek stoi wyżej, bo właśnie do niego doliczono mi kaucję 65 groszy

                          Comment

                          • emdes
                            PiwBiz
                            • 05-2014
                            • 41

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                            To Lwówek stoi wyżej, bo właśnie do niego doliczono mi kaucję 65 groszy
                            No tak, cała grupa BRJ jest droższa. Ciechan, Lwówek, Bojan tak się liczy, 0,60gr. 0,65 na Lwówku to była pomyłka. Także przepraszam w imieniu sklepu, co nie zmienia faktu, że cena kaucji to przegięcie. Pozdrawiam.
                            Top Market - Perełka
                            ul. Piękna 31/37 (wejście od Koszykowej przy placu Konstytucji)

                            www.perelka.sklep.pl

                            Comment

                            • kosher
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 2292

                              #15
                              Dzięki za reakcję.
                              Są niestety sklepy, które celowo kaucjonują opakowania zwrotne wyżej, potem klientom którzy chcą zwrócić ich butelki, a nie posiadają paragonów zaniżają wartość kaucji.
                              Nawet w ten sposób można dorobić.
                              Last edited by kosher; 10-06-2014, 10:34.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎