Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Połczyn-Zdrój, Barbakan jasne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Połczyn-Zdrój, Barbakan jasne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Derbeth
    Senior
    • 04-2013
    • 337

    #2
    Jak na lagera prezentuje się dziwnie: dużo karmelu w smaku, słodkie z lekką goryczką. Brzmi groźnie, ale smakuje przyzwoicie, pije się bez bólu. Nic ciekawego, ale jakby ktoś znalazł na promocji, to myślę, że można kupować bez obaw.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ciemny bursztyn, jak na jasne piwo jest zbyt ciemne [4]
      Piana: delikatne ecru, średnia, dość obfita, opada zauważalnie osadzając się na szkle sporymi grupkami [3.5]
      Zapach: zakurzonego słodu, słabiutki [2.5]
      Smak: w miarę pełne i treściwe, momentami treściwości rozłazi się na rzecz rozwodnienia, lekka goryczka chmielowo-metaliczna, zbyt słodkawy posmak słodowy, to wszystko [2.5]
      Wysycenie: odrobinę za duże [4]
      Opakowanie: typowo połczyńska zawijka aluminiowa na szyjce, dość ciekawa etykieta, gładki kapsel [4]
      Uwagi: Daje radę ale pod koniec już na siłę, piwo do zapomnienia

      Moja ocena: [2.825]
      Attached Files
      Last edited by becik; 22-02-2015, 21:08.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty klarowny. [4]
        Piana: Brudnobiała, drobna, niewysoka i nietrwała. [2.5]
        Zapach: Słód plus jakiś dziwny powiew - ni to owoce, ni to przyprawy... Nie czyni . [3]
        Smak: Na podium znane trio: słód - karmel -goryczka. Niby wszystko cacy, ale jednak tak sobie. [3.5]
        Wysycenie: Średnie. [4]
        Opakowanie: Białe "sreberko" na szyjce, biała eta prawie identyczna z niefiltrem. Nie podają producenta... [3.5]
        Uwagi: Latem, w upalny wieczór, z widokiem na Giewont - daje radę.

        Moja ocena: [3.275]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎