Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden Chorzów, Piana Szamana

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Reden Chorzów, Piana Szamana

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnopomarańczowe, mętne. [5]
    Piana: Raczej wysoka, ale nieprzesadnie trwała. Zostawia na ściankach grube wąsy. Biała, drobna. [4]
    Zapach: Mocna żywica, ale też lekkie masełko, ale mogło mi się zdawać, bo potem w smaku go nie wyczułem. [4]
    Smak: Hmmm. Smak ciasteczkowy, trochę opiekany z mocną goryczką. Elaboratu o tym piwie nie napiszę, bo nie jest aż tak złożone; ale jest smaczne. [4]
    Wysycenie: Nawet wysokie, ale spoko. [5]
    Opakowanie: Fajnie, że Reden dorobił się swoich kapsli. Poza tym standard. [4]
    Uwagi: Dobre.

    Moja ocena: [4.1]

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #3
      I zdjęcie:
      Attached Files

      Comment

      • Mars276
        Senior
        • 07-2014
        • 134

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy. Piwo jest lekko zmętnione. [4]
        Piana: Obfita. Drobno i średniopęcherzykowa. Trwała - niewielki kożuch mocno zbitej piany pozostaje na powierzchni bardzo długo. Średni lacing (nie ma klasycznych firanek, ale coś tam na szkle zostaje). [4]
        Zapach: Słodki zapach, stanowiący pomieszanie odchmielowych zapachów sosnowo-żywicznych oraz karmelu oraz delikatnych nut opiekanych. Lekki diacetyl, który zaskakująco dobrze komponuje się z resztą aromatów. Po zabełtaniu wyłażą aromaty śliwkowe charakterystyczne dla Polish IPA, co dość dziwne biorąc pod uwagę chmielenie. [4]
        Smak: Lekko słodkawe. Niska goryczka. W smaku powtórka z aromatu, ale więcej jest żywicy, niż karmelu i melanoidyn. Diacetyl obecny, ale nienachalny i nie przeszkadza. Piwo jest średnio pełne. Goryczka jak na mój gust jest za niska [3.5]
        Wysycenie: Średnie - idealne. [5]
        Opakowanie: Etykieta ok, ale nic szczególnego. Plus za pełną informację na temat składu. [3.5]
        Uwagi: Piwo przypomina nieco czystszą (lagerową) wersję Call Me Simon Pinty, tylko słabszą i mniej nachmieloną. Wolę Call Me Simon. Piwo jest ok, ale nie powala na glebę.

        Moja ocena: [3.825]
        Last edited by Mars276; 25-03-2015, 02:28.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎