Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bednary, Polish Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bednary, Polish Stout

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [5]
    Piana: Beżowa. Z pompy bardzo drobna i obfita. Z kranu obfita i bardziej ziarnista. W obydwu wersjach ładnie osadza się na szkle. [4.5]
    Zapach: Czekolada, trochę kawy i kredki świecowe. [4]
    Smak: W wersji kranowej we znaki dawała się przesadzona goryczka. W wersji z pompy próbowanej tydzień później tej goryczki już nie było. Lekko kwaskowe, dość cierpkie, trochę wodniste. Po ogrzaniu wyczuwalna lekka czekolada. Nic specjalnego. [3]
    Wysycenie: Niskie, w wersji z pompy za niskie. [3]
    Opakowanie: W stylistyce Bednar. [4]
    Uwagi:

    Moja ocena: [3.65]
    Attached Files
    Last edited by docent; 08-08-2014, 19:49.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Klasycznie czarny, nie udało mi się złapać żadnego przebłysku. [4]
      Piana: Beżowa, średniowysoka, średniotrwała, dość drobna. [4]
      Zapach: Karmel, może ślad czekolady, trochę wędzonych klimatów. [4]
      Smak: Na pierwszy plan idzie nuta popiołu, potem posmak karmelu, wędzonka zamyka peleton. Przydałaby się jeszcze kawa albo inna czekolada... [3.5]
      Wysycenie: Klasycznie niskie. [4]
      Opakowanie: W 1/3 - szklaneczka 1/3, wafelek 1/3, na horyzoncie Mason 1/1. [4]
      Uwagi: Stout spokojnie do picia, choć na olimpiadę bym go chyba jednak nie wysłał .

      Moja ocena: [3.8]

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: nieprzenikniona czerń [5]
        Piana: bezowa, drobna, dość zwarta, opadała zbyt szybko, zostawiała na szkle cienkie refleksy i drobne plamki [3]
        Zapach: słabiutki, delikatny palono-kawowy [3.5]
        Smak: pełne i treściwe, delikatna lekko wytrawno-palona goryczka, fajna cierpkość stonowana czekoladowo-kawowymi nutami, w tle delikatna miła dla języka baza słodowa [5]
        Wysycenie: bez zarzutu [5]
        Opakowanie: w Chmielarni szalu nie ma, szkło "no name", wafli nawet własnych brak, 2,5 za dobre jedzenie [2.5]
        Uwagi: Bardzo dobry stout, treściwy, delikatny w smaku, daje przyjemność picia, o to właśnie chodzi

        Moja ocena: [4.15]
        Attached Files
        Last edited by becik; 20-08-2014, 20:40.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Trigga
          Member
          • 09-2013
          • 34

          #5
          "Polish Stouta" spróbowałem w pubie "Z innej Beczki". Dzień wcześniej piłem "Barney Flats" i piwo z Bendar nie ma się czego wstydzić w porównaniu ze swoim dalekim kuzynem. Polecam!

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9732

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Brunatnoczarny, to oczywiste . [4]
            Piana: Beżowa, drobna, wysoka, dość trwała. [4]
            Zapach: Kawa i delikatne zioła, nieco ubogi w sumie, lecz wyważony. [3.5]
            Smak: Gorzka czekolada bardziej niż kawa, wytrawna goryczka, ślad popiołowy. [4]
            Wysycenie: Niskie. [4]
            Opakowanie: Butelka NRW, goły biały kapsel, etykieta zastępcza mniejsza niż trofeum filumenisty... [3]
            Uwagi: Stout z lekkim ziołowym podkreśleniem, z jednej strony fajny, ale...

            Moja ocena: [3.775]

            Comment

            • Oskaliber
              Senior
              • 05-2010
              • 727

              #7
              Kolor: Czarny, nieprzejrzysty.

              Piana: Brązowa, bardzo obfita, gęsta, dosyć trwała. Opada do kożucha.

              Zapach: Kawa, czekolada.

              Smak: Średnio treściwe. Kawa, gorzka czekolada, lekka kwaskowatość. Goryczka średnio niska do średniej, przypalana.

              Wysycenie: Średnio niskie.

              Ogółem: Poprawny, niczym nie wyróżniający się stout.
              BeerFreak.pl

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎