Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubrow, Dominikańskie Pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Lubrow, Dominikańskie Pszeniczne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty. W sumie, jak na pszenicę, dość ciemny, lekko mętny. [4]
    Piana: Białokremowa, wysoka, dość drobna, średniotrwała. Od pszenicy oczekuję więcej "w tym temacie". [3.5]
    Zapach: Silne cytrusy, jest grejp, ale też limonka. Poza tym banan i drożdże, no i jeszcze coś niepokojącego, chemicznie mi się kojarzy... [3.5]
    Smak: Na początku dziwne wrażenie, takie... słodko-kwaśne. Banan, grejpfrut, ale trochę brakuje mi innych, pszenicznych standardów. [4]
    Wysycenie: Sporo bąbelków, jak na pszenicę restauracyjną, to całkiem wysokie. [4]
    Opakowanie: Heh, klasyka browaru: ładny kapsel, ale eta lotów niskich...
    Fajna nazwa, chyba jednak słabo wykorzystana... [3]
    Uwagi: Po wypiciu naszła mnie refleksja, że to piwo może było po prostu nie-halo...
    Albo spitolone w browarze może, albo niewłaściwie przechowywane może...?
    Swoją flaszke nabyłem na WFP i zaraz potem zadołowałem ją w lodówce.

    Moja ocena: [3.725]

    Comment

    • marecki12
      Senior
      • 12-2005
      • 156

      #3
      Zdjęcie piwa
      Attached Files
      http://marecki12.web-album.org/

      Comment

      • meszek0009
        Senior
        • 04-2014
        • 247

        #4
        Pite na jarmarku. Bardzo klasyczna pszenica. W zapachu banan, trochę przyprawowych i chlebowych nut. Średnio intensywny aromat. W smaku banan i goździk, trochę za słodkie, traciło przez to na pijalności. W sumie nuda trochę, ale jak ktoś ma dosyć Ameryki czy modnych teraz kwachów to na pewno wypije ze smakiem, piwo jest bez wad. Na stoisku Lubrowa na jarmarku duże lane to piwo dostałem za 7 zł, więc cena również na plus, jeżeli rozejrzymy się ile kosztowały koncerniaki na stoiskach na jarmarku.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎