Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podgórz, Siostra Bożenka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Podgórz, Siostra Bożenka

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    Wypite porównawczo z Sunny Ale Piwenego Doktora nie robiło szału. Aromat owszem mocno chmielowy, ale nie tak żywy jak w Sunny. Goryczka również zbyt ostra, wydatniejsza. Piana dość szybko opada i nie jest tak trwała. Czekam na poprawkę. Sunny rządzi...

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, średnio mętny. [5]
      Piana: Dość obfita, drobna. Ulega redukcji ale łatwo ją wzbudzić lekkim zamieszaniem. [4]
      Zapach: Początkowo urzekający aromat cytrusów, grejpfruta, owoców tropikalnych. Pod koniec wyczuwalny lekki rozpuszczalnik i za to minus. [4.5]
      Smak: Pierwsze wrażenie to spora wytrawność, wręcz "suchość" smaku. Goryczka średnio intensywna, podobnie cytrusy. Słodowa podbudowa bardzo nikła, co mi pasuje. Moc jest schowana aczkolwiek wyczuwalna. Smaczne. [4.5]
      Wysycenie: Średnie, choć pod koniec trochę spada. [4.5]
      Opakowanie: Jak zwykle w przypadku Podgórza nieźle zakręcona nazwa i grafika. [4.5]
      Uwagi: Bardzo dobra AIPA, choć w porównaniu z perfekcyjnymi aromatami Space Sheep i Amber Ale tu jest delikatna wada, do poprawy przy kolejnym warzeniu.

      Moja ocena: [4.475]
      Attached Files
      Last edited by docent; 02-09-2014, 14:21.
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • Klatak
        Senior
        • 07-2014
        • 431

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złocista z delikatną opalizacją. [5]
        Piana: Średnio obfita, drobno i średnio zbudowana, dość trwała, zdobi szkło. [4]
        Zapach: Dość intensywny chmielowy, głównie owoce egzotyczne (mango marakuja). Oprócz tego niestety ketonowy. [4]
        Smak: W smaku podobnie jak w aromacie dominują owoce egotyczne i idąca w parze pozorna "słodycz". Generalnie piwo dość wytrawne. Goryczka na średnim poziomie w grejpfrutowym stylu. [4.5]
        Wysycenie: Średnie do średnio niskiego. Generalnie ok. [4.5]
        Opakowanie: [5]
        Uwagi: Bardzo przyjemne piwo, warte polecenia.

        Moja ocena: [4.325]

        Comment

        • meszek0009
          Senior
          • 04-2014
          • 247

          #5
          Kolor mocno mętnego witbiera, piana słabiutka, bardzo szybko się dziurawi i opada.
          W zapachu owoce, mango głównie, jakby ananas z puszki, generalnie bardzo tropikalnie i słodkawo.
          Smak to znowu uderzenie owoców wspomnianych przy zapachu, ale na szczęście nie jest tak słodkie jak się początkowo spodziewałem, czuć oprócz tego późno dochodzącą żywicę. Słodowa podbudowa na dosyć wysokim poziomi. Goryczka bardzo niska, prawie jej nie ma i to jedyny, ale bardzo duży minus.

          Smaczne, pijalne, ale bez charakteru, ugrzecznione, no i bez goryczki.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎