Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden Chorzów, 1 Up

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Reden Chorzów, 1 Up

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Mars276
    Senior
    • 07-2014
    • 134

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny. Kompletnie nieprzejrzyste. Nawet pod bardzo mocne światło nie daje w moim teku żadnych przebłysków innych kolorów. [5]
    Piana: Betonowa. W ogóle nie chce opadać. Głównie drobnopęcherzykowa, choć są też pojedyncze średnie bąble. Mocno zbita, bardzo obfita, koloru jasnobeżowego. Pozostawia piękny lacing. Rewelacja. [5]
    Zapach: W zapachu na pierwszym planie typowy schwarzbier - wyraźne nuty kawowe. Potem dochodzą nuty żywiczne i odrobina cytrusów. Przyjemny aromat, acz po piwie nazwanym Cascadian Dark Lager spodziewałbym się mocniejszego aromatu chmielowego. [4]
    Smak: W smaku chmiele są bardziej wyraźne - jest więcej żywicy i wyraźniej zaznaczone cytrusy, a ponadto dochodzi leciutka nuta karmelowa. Bardzo ciekawy, złożony smak. Piwo jest słodkawe. Goryczka jest niska i nie obraziłbym się za wyższą dla skontrowania słodyczy, ale i tak piwo jest naprawdę dobre. [4]
    Wysycenie: Średnie do wysokiego. Trochę za wysokie. [4]
    Opakowanie: Genialna etykieta. Piękne nawiązanie do Super Mario Bros na Pegazusa. Pełen skład (drożdże, chmiele). Drobny minus za niewskazanie zastosowanych słodów, poza ogólnikowym "słód jęczmienny". Mimo to piątka z plusem za świetny wzór etykiety i za to, że piwo jest sprzedawane w małych bączkach 0,33 l, co mi bardzo odpowiada, bo przy tym rozmiarze mogę zdegustować więcej piw jednego wieczoru. [5]
    Uwagi: Warka ważna do 25/09/2014. Bardzo dobry Schwarzbier podrasowany amerykańskimi chmielami. Do powtórzenia. Szczerze polecam. A etykieta do powieszenia na ścianie:-)

    Moja ocena: [4.2]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎