Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witnica (BOSS), Pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Witnica (BOSS), Pszeniczne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • CzarnaMagia
    Junior
    • 08-2014
    • 18

    #2
    dzieki
    Ja oznacze je napisem-NIE PIJ TEGO WIECEJ...
    Wodniste,brak smaku i zapachu typowego dla tego gatunku... Barwa metna ale niby nie filtrowane wiec wybaczam...
    Brak tego "czegos " co lubie w pszeniczniaku....Rozczarowanie.

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CzarnaMagia Wyświetlenie odpowiedzi
      dzieki
      Ja oznacze je napisem-NIE PIJ TEGO WIECEJ...
      Wodniste,brak smaku i zapachu typowego dla tego gatunku... Barwa metna ale niby nie filtrowane wiec wybaczam...
      Brak tego "czegos " co lubie w pszeniczniaku....Rozczarowanie.
      Barwa mętna? Ma być klarowne?
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bladożółty, mlecznomętny. [4]
        Piana: Biała, sztywna, wysoka, bardzo drobna, ale dla pszenicy mogłaby być trwalsza. [3.5]
        Zapach: Dominuje słód i grejpfrut, w dalekim tle banan i goździki. Z czasem banan rośnie w siłę. [3.5]
        Smak: Słód i banan, w tle dość chropawa goryczka z posmakiem grejpfruta, coś jeszcze tu jest... [3.5]
        Wysycenie: Średnie jak dla pszenicy. [4]
        Opakowanie: Całkiem fajne, nie przerzeźbione, czytelne, kapsel browaru, mnie się podoba . [4]
        Uwagi: Generalnie to nie jest zła pszenica, ale parę rzeczy trzeba by doszlifować...

        Moja ocena: [3.575]

        Comment

        • Pivotal
          Senior
          • 05-2013
          • 671

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Mętny,przybrudzony żółty. Spora ilość drożdżowego osadu. [3.5]
          Piana: Pierwsze dwa nalania były ze słabiutką pianą (właściwie były to marne obrączki z wielkimi prześwitami w środku),natomiast zawartość trzeciej dolewki,którą dobrze wybełtałem była ładna i trwała w postaci białej,centymetrowej,gruboziarnistej kołderki. W takiej formie pozostała do samego końca. Kilka małych plamek pozostało na szkle. [2.5]
          Zapach: Banany,goździki,lekka zbożowość i drożdże...guma balonowa. [3.5]
          Smak: Grejpfruta,goździków,słodów,lekko drożdżowe akcenty...oraz niewielka goryczka. W smaku dominuje kwasek z grejpfrutem,goździkami i chmielową goryczką,natomiast brak było charakterystycznego bananowego smaku. Piwo nie było wodniste. [3.5]
          Wysycenie: Trochę ponad średnią,w sumie mogłoby być lepsze. [3]
          Opakowanie: Zwyczajna brązowa,bezzwrotna butelka. Etykiety proste,ale ciekawe. Wszystkie informacje znajdują się na kontrze,ale niestety bez zawartości ekstraktu. Krawatka i główna eta przejrzyste i nieprzeładowane napisami. Kapsel witnicki. [3.5]
          Uwagi: Warka do 31.01.2015,wypite 11.11'14. Nie jest źle z tym piwem,choć wymaga dopracowania.

          Moja ocena: [3.375]

          Comment

          • Rogerson
            Senior
            • 08-2012
            • 421

            #6
            Kolega ostatnio przyniósł dwie butelki z warki lidlowskiej i po dwóch łykach reszta poszła w kanał. Wedlug mnie tragedia do kwadratu

            Comment

            • Puszek_72
              Senior
              • 02-2012
              • 269

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Mętny, żółtawo pomarańczowy [4]
              Piana: Ładna drobna ale niespecjalnie trwała [3.5]
              Zapach: Słód banan, trochę drożdżowy [3.5]
              Smak: Na starcie słodkawe później więcej kwaskowatości i goryczka, piwo sprawia wrażenie solidnego. [3.5]
              Wysycenie: OK [4.5]
              Opakowanie: Prosta etykieta, dość minimalistyczna, estetyczna. Sporo informacji skład podany. Ogólnie na plus [4]
              Uwagi: Nie jest to zła pszenica wybitna także nie , chętnie ją powtórzę. Zakupiona w Lidlu , warka do 19.01.15

              Moja ocena: [3.6]

              Comment

              • Baard
                Senior
                • 01-2010
                • 316

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Pomarańczowy, mętny. [5]
                Piana: Biała, drobnoziarnista, słaba. Szybko opada ale pozostawia ślady na szkle. [3.5]
                Zapach: Słaby. Lekkie goździki, drożdże, śladowy banan. [3]
                Smak: Goździki, lekka goryczka, średnia zbożowość oraz słodowość. Nie jest rozwodnione. [3.5]
                Wysycenie: Idealne. Pasuje do stylu. [5]
                Opakowanie: Nie podoba mi się ta etykieta. Plus za pełny skład. [2.5]
                Uwagi:

                Moja ocena: [3.425]

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎