Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krajan, Colberg Black

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Krajan, Colberg Black

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • xiditeni
    Junior
    • 09-2014
    • 1

    #2
    I jak smakuje piwo?
    Widziałem ostatnio piwo Colberg w sklepie obok piwa Kołobrzeskiego produkowanego przez Kowala

    Comment

    • Pess09
      Senior
      • 12-2013
      • 284

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemny brunatny, pod światło rubinowy, do "black" trochę brakuje. [4]
      Piana: Dość obfita, głównie drobno jak i średnio pęcherzykowa, nawet trwała [4.5]
      Zapach: Mój węch jest dzisiaj lekko upośledzony przez katar, czuć jednak dużo słodów i dużo karmelków/słodkiego masła. Bardzo jednowymiarowy. [2.5]
      Smak: Nawet treściwe, mocno słodowe i karmelowe, leciutka paloność, trochę ulepkowate jednak schłodzone w upalny dzień pije przyjemnie bez obrzydzenia. [3.5]
      Wysycenie: Niskie, bardzo mi pasuje. [5]
      Opakowanie: Bez większych zastrzeżeń oprócz tego że brakuje informacji na etykiecie. [4]
      Uwagi: Piwo dla tych którzy lubią piwa zdecydowanie skierowane w stronę słodyczy, mnie takie nie przekonują jednak nie można mu zarzucić jakiś wielkich wad.

      Moja ocena: [3.375]

      Comment

      • kenny
        Senior
        • 04-2009
        • 712

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnobrunatny, przejrzysty. [4]
        Piana: Średnia, raczej grubopęcherzykowa, szybko opada, zostaje niewielki kożuch. [3.5]
        Zapach: Intensywny, karmelowy, lekko palony, owoce (?). [4]
        Smak: Słodowy, słodkawy, karmelowy, na koniec lekko palony, goryczka niska. Zalepiające. [3.5]
        Wysycenie: Niskie. [4.5]
        Opakowanie: Lekko paździerzowe I co to ma być ta wieża? Kołobrzeg to mi się z latarnią kojarzy. Tak, wiem, na stronie www napisali, że to ich siedziba w dawnej wieży ciśnień, ale skąd ja mam to wiedzieć? Na butelce ani słowa o tym. [3]
        Uwagi: W kategorii dunkel nie jest zły Ale dla amatorów piw słodkich. Smak niezbyt urozmaicony, wad brak. Trochę zalepia przez tą słodycz. Do obiadu albo lodów można wypić. Warka do 26.05.2016.

        Moja ocena: [3.725]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎