Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Księży Młyn, Przędzalniane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Księży Młyn, Przędzalniane

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9731

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bladozłoty, mętny, taki zgaszony jakiś... [3.5]
    Piana: Biała, bardzo drobna, wysoka nawet, ale nietrwała, niestety. [3.5]
    Zapach: Słód, dominujący banan, cytrusy, minimalne daleko gdzieś goździki, czegoś mi tu brakuje... [3.5]
    Smak: Kwasek, cierpka, grejpfrutowa (ale nie tylko) goryczka, troszkę owoców tropikalnych, jakby zioła...? [3.5]
    Wysycenie: Średniowysokie, jak na restauracyjną pszenicę, może być. [4]
    Opakowanie: Biały goły kapsel, wysokiej jakości eta, fajnie, nawiązujące do włókienniczo-fabrykanckiej historii Łodzi wzornictwo. Kolor jedynie... ...sraczkowaty taki jakiś... [4]
    Uwagi: No dobra, to dopiero początek, pierwsze koty za płoty, itepe.
    Ale do dobrego pszeniczniaka to droga daleka jeszcze...

    Moja ocena: [3.55]

    Comment

    • Marchi
      Senior
      • 12-2006
      • 130

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnopomarańczowy. Piwno oczywiście mętne. [3.5]
      Piana: Chwilę była całkiem ładna, ale zniknęła zanim zdążyłem się jej dobrze przyjrzeć. Została obwódka jedynie. [2.5]
      Zapach: Piwo pachnie słodko. Lekkie banany, goździków można się gdzieś na siłę doszukać, ale raczej z butelki niż szkła. Najbardziej to mi to piwo pachnie kompotem ze szkolnej stołówki. [2.5]
      Smak: Bardzo wodniste i kwaśne. Poza tym ciężko coś wykryć, niestety. [1.5]
      Wysycenie: Za wysokie, nawet jak na Weizena. [3.5]
      Opakowanie: Całkiem ładna etykieta. Może nie do końca wszystko ze sobą gra, a i nagromadzenie ramek na bokach jakoś szczególnie dobrego wrażenia nie robi, ale jest ok. [4]
      Uwagi: Ehh. Naprawdę, dobrego Weizena w Polsce ze świeczką szukać. Póki co dalej najlepszy amberowski Pszeniczniak, który ponadto kosztuje 50% ceny Przędzalnianego.

      Moja ocena: [2.275]

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Foto:
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • kenny
          Senior
          • 04-2009
          • 712

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemnobursztynowe, mętne. [4]
          Piana: Niezbyt wysoka. [3.5]
          Zapach: Banany, słodkawy, dość ostry. [4]
          Smak: Zbożowy, lekko drożdżowy, bananowy, lekko kwaskowy. Lekkie, wodniste. [4]
          Wysycenie: Dość niskie. [3.5]
          Opakowanie: Ładne, ale bez szału. [4]
          Uwagi: Orzeźwiające, bardzo pijalne. Ma mało ciała, ale w tym przypadku nie jest to duża wada. W zapachu i smaku wyraźnie bananowe. Niezłe, ale brakuje mu jednak tego "czegoś".

          Moja ocena: [3.925]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎