Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, Zduńskie Export Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Staropolski, Zduńskie Export Beer

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • MacU
    Junior
    • 10-2011
    • 3

    #2
    w smaku owocowe(!) - miałem wrażenie, że piję jakieś piwo z jabłkami, brat stwierdził podobnie
    nie wiem czy jakiś błąd na etapie fermentacji czy taki szczep drożdży

    Comment

    • kogra
      Senior
      • 03-2005
      • 139

      #3
      Ja nie odczułem owoców. smakuje jak dawne Staropolskie. ekstrakt podany na puszce 12

      Comment

      • Javox
        PremiumUżytkownik
        • 11-2009
        • 6130

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Mętny pomarańczowy. [2.5]
        Piana: Startowa większa a potem tradycyjnie niepełna warstewka. Lejsing spory. [3]
        Zapach: Może to jest zapach chmielu ze słodem. [2.5]
        Smak: Słodkawo gorzkawe i jest faktycznie trochę owocowości i to nie tej paskudnej od alkoholowej. [3]
        Wysycenie: Dość mocne, ciut za duże. [2.5]
        Opakowanie: Dość brzydka puszka. Chyba trochę za dużo tekstu na froncie. [2.5]
        Uwagi: No myślałem że będzie gorzej ale też bardzo chwalić nie będę. Ot takie niezobowiązujące piwo o smaku nie bardzo odpychającym

        Czyli ogólnie wypić się da.

        Moja ocena: [2.75]
        Attached Files
        Last edited by Javox; 20-03-2015, 10:12.

        Comment

        • Gonzo1
          Member
          • 12-2008
          • 65

          #5
          Jestem zaskoczony! Przypadkiem trafiłem to piwo w sklepie sieci Tanioch ( to takie społemowski dyskont) na Puławskiej za całe 1,77 zł. Spodziewałem się cienkiego piwa. Przetestować trzeba - w końcu to Browar Staropolski. Tymczasem w szklance mam niezłe piwko w kolorze mocnej herbaty. Owoce, niezła goryczka, bardzo smaczne i mocno pijalne. Bije na głowę wszytkie piwa koncernowe.

          Comment

          • Admirador
            Senior
            • 03-2015
            • 431

            #6
            Próbowałem jakiś czas temu. Słodkawo-nijakie. Ta słodycz z jabłkami mi się nie skojarzyła. Piwo nieciekawe, choć zgodzę się, że są gorsze.
            Spróbowałem bo wcześniej nigdy nie piłem piwa z tego browaru. Póki co chyba raczej nie nawiązują do chlubnej (jak można przeczytać) historii z czasów Anstadta.
            Powtarzać Zduńskiego nie zamierzam, nawet jakby było za 1.50.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎