Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, Wąsosz Miodowo Malinowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, Wąsosz Miodowo Malinowe

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Klatak
    Senior
    • 07-2014
    • 431

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pomiędzy bursztynem a czerwoną pomarańczą, zmętnienie średnie. [4.5]
    Piana: Brak. [1]
    Zapach: Średnio intensywny, malinowo słodki i kwaśny, mamba malinowa, lekko biszkoptowy. [4]
    Smak: Słodkie, ale nie likierowe bądź przesłodzone. Wyraźnie malinowe idące w parze z delikatną kwaśnością i cierpkością. Miód raczej czuć w posmaku ale bez charakterystycznych dla miodu gryczanego posmaków. Goryczka wyczuwalna i napewno na poziomie wyższym niż w eurolagerach. [4]
    Wysycenie: Bradzo niskie. Kapsel wydawał się być ok. [2.5]
    Opakowanie: Bardzo ładne, kompletu informacji nie ma, jakościowo takie sobie. [4]
    Uwagi: Warka z datą do 17.03.2015. Z piwem to niewiele ma wspólnego, ale można wypić z przyjemnością. Nasycenie mogło by być zdecydowanie wyższe.

    Moja ocena: [3.65]

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Foto:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎