Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, [Superruchacz.pl] Super Ruchacz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zodiak, [Superruchacz.pl] Super Ruchacz

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Rozumiem, że przyjęto pewną zasadę zapisu piw kontraktowych, ale nie róbmy z tego forum śmietniska. Piwo i firmujący je podmiot jest tymczasowym tworem, którego działanie jest obliczone na zysk poprzez kontrowersyjną oprawę produktu, w tym nazwę i nie powinno być brane pod uwagę przy pisowni wątku. A jeśli już jest taka wola to proszę zmienić nazwy wszystkim piwom kontraktowym. Dla przypomnienia wiele piw ze znanych już kontraktowców jest pisana bez nawiasu i z nawiasem. Przydałoby się trochę porządku i konsekwencji...
    Last edited by e-prezes; 19-10-2014, 20:59.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      E-prezes powiedział wszystko, jakiś tam ruchacz nie jest browarem kontraktowym tylko firmą zlecającą wyprodukowanie piwa o takiej czy innej nazwie.
      czy wszelkie knajpy sklepy etc tez są browarami kontraktowymi? Wywalić te nawiasy proszę
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        Staram się jak mogę, czasami popełnię błąd, jak ostatnio z AleBrowarem, w tym przypadku miałem wątpliwości przy dodawaniu, no ale stało się, czekam na reprymendę od ART'a .

        Dla przypomnienia wiele piw ze znanych już kontraktowców jest pisana bez nawiasu i z nawiasem
        Jak wiele Tomku? Jeśli widzisz błąd, to zgłaszasz wykrzyknikiem, kilka razy próbowałem, możesz i TY .
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          Dywagacje pewnie polecą gdzie indziej... (mam nadzieję)

          Jak przygotowywałem listę kontraktowców to mi się rzuciło w oczy kilka, ale najpierw trzeba by ustalić jakieś reguły, a skoro dyskusja co jest 'browarem kontraktowym' a co 'podmiotem kontraktującym' wciąż trwa to czekam na jej wyniki.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #6
            Za dużo tego, by zgłaszać to pojedynczo.

            Dionizos:
            Krajan, Bearnard porter z miodkiem
            Krajan, [Dionizos] Bearnard Baribal Porter

            Jako:
            Sulimar, [Jako] Mocne Jako
            Namysłów, Jako Mocne
            [Browar nieznany], Piwo kryzysowe (dla Jako)

            Wielickie/Browar Wielicki
            Witnica, [Browar Wielicki] Wielickie
            Południe, Wielickie

            Witnica (Boss):
            BOSS, Lubuskie
            Witnica (BOSS), Lubuski Chmiel
            Witnica, Sopociak

            Skoro już przyjmujemy, że kontraktowcy typu craft są w nawiasach, a kolektybilia Starego Krakowa i tak już wylądowały w Relakspolu to i piwa też tam powinny wylądować.

            Łebski browar jest w nawiasach, ale przecież pszczyński, niechanowski kontraktowiec też ma w nazwie browar a są bez nawiasów. A skoro jest Dionizos to czemu nie ma nawiasów Chmielarz czy inne zamawiane przez hurtownie. A Kołobrzeskie?

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎