Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bednary, Łowickie Smoked Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bednary, Łowickie Smoked Pale Ale

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Klatak
    Senior
    • 07-2014
    • 431

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy, praktycznie klarowny. Dość ciemny jak na Pale Ale. [4]
    Piana: Skąpa, drobno i średnio zbudowana, niezbyt trwała. [2.5]
    Zapach: Dość intensywny, wędzony (szynkowy). [4]
    Smak: Wyraźnie wędzone z średnią goryczką. Dość płytko odfermentowane. Dobrze pijalne. [4]
    Wysycenie: Średnio niskie. [4.5]
    Opakowanie: Etykieta zastępcza, nie oceniam. [5]
    Uwagi: Warka z datą do 01.01.2015. Wersja butelkowa z etykietą zastępczą, zakupione na PTP.

    Moja ocena: [3.925]

    Comment

    • rafael52
      • 12-2013
      • 478

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: ciemnozłoty, jasno bursztynowy, delikatnie zmętniony. [4]
      Piana: niezbyt obfita, drobnopęcherzykowa, szybko się redukuje. [3]
      Zapach: intensywna wędzonka, wyczuwalne delikatne estry owocowe i nuta słodowa. [4]
      Smak: również na pierwszym planie wędzonka, na drugim także, goryczka średnia do niskiej. [4]
      Wysycenie: niskie, trochę go brakuje. [4]
      Opakowanie: brakuje informacji o składzie, grafika jakoś mnie nie urzeka, ale kwestia gusty, technicznie bardzo dobrze. [4]
      Uwagi: warka do 26.05.2015.

      Moja ocena: [3.9]

      Comment

      • rafael52
        • 12-2013
        • 478

        #4
        A tak się to piwo prezentuje
        Attached Files

        Comment

        • Szymon_Grodny
          Member
          • 08-2013
          • 56

          #5
          Bursztynowa barwa, klarowne, piana zbita. Słodowe, z niezła chmielową goryczką. W aromacie nuty wędzone, szynkowe ale w smaku raczej wiele nie ma. Bez szału.

          Comment

          • Dzoshu
            Senior
            • 12-2013
            • 496

            #6
            Kolor: Bursztyn, klarowne.
            Piana: Ładna, średnie pęcherzyki, oblepia szkło i dość długo się utrzymuje.
            Zapach: Szynkowa wędzonka na pierwszym planie. W tle nutki karmelu i owoców.
            Smak: Lekkie, słodkawe o owocowym charakterze. Przez całą degustacje nie daje o sobie zapomnieć wędzonka. Na finiszu średnio wysoka, długa goryczka i wyraźny palony posmak.
            Wysycenie: Średnie w stronę niskiego.
            Opakowanie: Brak dokładnego składu (na stronie też). Całkiem przyjemne wzornictwo.
            Uwagi: Warka 26.05.15 Bardzo przypadło mi do gustu, dobrzy balans słodyczy i goryczki.
            Attached Files

            Comment

            • kenny
              Senior
              • 04-2009
              • 712

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Bursztynowy, mętny. [4]
              Piana: Bardzo słaba, szybko opada do zera. [2.5]
              Zapach: Najpierw mocna słodycz, potem chemiczno-plastikowy i na koniec masło. Masakra. [1]
              Smak: Słodkawy, słodowy, plastikowy posmak, ziołowo-orzechowy posmak, goryczka piołunowa, ściągająca, nieprzyjemna. Zero wędzonki, mdłe. [1.5]
              Wysycenie: Średnie. [3.5]
              Opakowanie: W porządku, choć ta szarobrązowa barwa niezbyt zachęcająca. [4]
              Uwagi: Warka do 24.05.2015. Nie wiem, czy to piwo miało infekcję, ale było paskudne. Zapach i smak odrzucający, przyciężkawa słodycz, posmak plastiku i niedobra, sucha goryczka. Ani śladu wędzenia. Ogólnie tragedia.

              Moja ocena: [1.775]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎