Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Z&Z Wojkówka, Kolsch

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Z&Z Wojkówka, Kolsch

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • MrGodiva
    Member
    • 11-2014
    • 56

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bladosłomkowy [3]
    Piana: Drobniutka, ładnie bardzo ładnie oblepia szkło [5]
    Zapach: Fatalny. Jedyne co czuć to dms, poz tym lekkie posmaki jabolowe. [1.5]
    Smak: Kwaśny, nijaki, lekka goryczka, dopiero po festiwalu kwasów czuć w oddali pszeniczny posmak. Wypiłem z musu. [2]
    Wysycenie: Paradoksalnie bardzo dobre [5]
    Opakowanie: Jak każda Wojkówka - jedyne co jest obecne na etykiecie to nazwa piwa i adres. Brak jakiejkolwiek daty, składu, kodu paskowego, nr telefonu. Nic. [1]
    Uwagi: To jak do tej pory moje trzecie i na szczęście ostatnie spotkanie z Wojkówką, szkoda bo mieszkam 10 km od tej miejscowości. Wszystkie piwa jakich od nich próbowałem były kiepskie i wadliwe. Niestety. Kolsch przepełnił szalę goryczy. Może za rok, dwa spróbuję ponownie

    Moja ocena: [2.275]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4552

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Żółciutki jak młody kurczaczek,całkowicie mętne. [4.5]
      Piana: Biała, wysoka na około 3 cm, gęsta - bąbelki malusieńkie. Znikła dość szybko do postaci mgiełki na powierzchni i obręczy, jednak lepi się do szkła. [3.5]
      Zapach: Mdławo-piwniczno-słodowy, nie zachwycił. [3]
      Smak: Nie wąchać za mocno tylko smakować. Wyraźnie chmielowe, mocna przyjemna goryczka, do tego sporo cytrusów - głównie grejfrut i cytryna, w tle trochę gorzkiej pomarańczy i lekka nutka chlebowa. Piwo lekkie ale nie wodniste, bardzo pijalne i świetnie orzeźwiające w upalny dzień. Zupełnie nie czuje się, że ma 13,5°Blg. [4.5]
      Wysycenie: Trochę powyżej średniej ale w tym przypadku jest to uzasadnione i pasuje. [4.5]
      Opakowanie: Półwysoki kufel bez logo, brak podkładek, minibrowar powinien się bardziej postarać. [3]
      Uwagi: Dobre sesyjne piwo świetnie wchodzące w pięknych okolicznościach przyrody na tarasie przy browarku gdzie zasiedliśmy 27.08.15. Cena rewelacyjna - 4 zł/0,5 l.

      Moja ocena: [3.8]

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4552

        #4
        Tak się prezentuje:
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎