Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dojlidy, Grafen Walder [Lidl]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Dojlidy, Grafen Walder [Lidl]

    Grafen Walder z Browaru Dojlidy robione dla Lidla. 7 % alkoholu i 15 % ekstraktu. Jasno złoty kolor, Piana gruba i gęsta utrzymująca się bardzo długo. Smak gorzkawy, gazu mało. Zapach odrzucający Jak na produkt robiony dla marketu szata graficzna nawet ładna wliczając kapsel.
    Ocena końcowa 2+.
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    A mnie ten Grafen Walder Strong nawet smakował. Nie waliło spirytem jak w niektórych innych marketowych, mocniejszych piwach. I gorzkie też jakoś specjalnie nie było - dla mnie tak w sam raz.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      #3
      A były u ciebie jeszcze inne piwka robione dla tego marketu??

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Piwo kupiła mi Żona, która zawitała do Lidla. Ja byłem wtedy w pracy, wiec trudno mi powiedzieć. Powiedziała mi jednak, że głównie, to były tam puszkowe piwa.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          #5
          Oh te puszki. Ale ja muszę się w końcu prześć do swojego i z pewnością coś jeszcze upoluje.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #6
            Pianka długo się trzyma-smak trochę metaliczny[pewnie dzięki puszce]niezły gaz,barwa jasna-może być i cena sympatyczna chyba 1.69-Lidl,jak na stronga łagodne


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • Cocobango
              Senior
              • 04-2002
              • 818

              #7
              Barwa herbacianobrązowa. Gazu tyle ile powinno być. U mie piana dość szybko opadła. Lekko zalatywało "spirytem". Pozostawia lekko kwaśnawy posmak. Zapach niezbyt przyjemny. Szata graficzna typowa dla marketowych piwek.
              Zaletą jest cena ok. 1,65 zł ale jak na razie ten smak wyrażnie mnie odpycha.

              Moja ocena: [2.75]
              Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
              Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
              HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3307

                #8
                Nabyte w Gródku na Podlasiu 5 km od przejścia granicznego w Bobrownikach.

                kolor właściwy dla tego ekstraktu, ładny, gazu na początku sporo ale za szybko ulatuje, także potem nie ma go wcale, piana gęsta lecz znika ekspresowo, zapach słodowy z lekką wonią alkoholu, smak podobny
                nie smakuje mi to piwo i wygląda na Mocne wlane do innej butelki (skądinąt ładnej)
                Pozostaje tylko pytanie czy tak jest od niedawna? bo z postu Adama i Bakłażanka wynika że kiedyś było inne...

                Moja ocena: [2.6]
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎