Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Połczyn-Zdrój, Tynieckie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Połczyn-Zdrój, Tynieckie

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Bracia i Siostry piwne, omijajcie to piwo z daleka!!
    Piwa z Połczyna to oczywiście żadna rewelacja, ale takie Brewer Pils, czy Mazurskie Chmielowe da się wypić, szczególnie latem grillując na Mazurach.
    Jednak to piwo przekracza wszelkie normy przyzwoitości.
    Po odkapslowaniu jedzie ścierą i kartonem nie na kilometr, ale jak z Ełku do Suwałk. Na dodatek mnóstwo zielonych, niedojrzałych jabłek czuć, czyli mocno spieszyli się w browarze.
    W smaku dominuje spirytus, przy małym w miarę woltażu. Okropnie męczące piwo, ja jednak byłem bardzo dzielny i wypiłem do końca.

    Jeśli ktoś nie wierzy w te parametry, jak można z takiego ekstraktu wyciągnąć tyle alkoholu, to zamieszczam zdjęcie.
    Attached Files

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Nie wiem czy będę taki twardy jak Ty, ale zakupię, jak zobaczę, etykietę to ja muszę zaliczyć
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • Javox
        PremiumUżytkownik
        • 11-2009
        • 6075

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasny bursztyn. Klarowne. [3.5]
        Piana: Średnia na początku a potem cienka, niepełna warstewka. Trochę śladów na szkle zostało. [2.5]
        Zapach: Słód i te "niedobre" owoce ale nie totalne. [2]
        Smak: Pusty słód, alkoholowa mała goryczka z małym dodatkiem stęchłego. [2.5]
        Wysycenie: Średnie. [3]
        Opakowanie: Blado trochę ale widziałem gorsze. [3]

        Uwagi: Zwyczajne połczyńskie... ale te parametry... faktycznie absurdalne: 9,6* na 6% alko? - czyli "miszczowie świata" - Data: 22.05.2016

        Kolejne piwo udające coś niby klasztornego.

        Moja ocena: [2.425]
        Attached Files
        Last edited by Javox; 29-06-2015, 13:29.

        Comment

        • Admirador
          Senior
          • 03-2015
          • 431

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bursztyn, ale nie powiedziałbym, że jasny (jak napisał kolega wyżej). [4]
          Piana: Nic spektakularnego, ale tragedii też nie było. w każdym razie dużo lepiej niż na standardowym eurolagerze. [3]
          Zapach: Słód, drożdże i ... zdecydowanie coś nieciekawego. Wśród tych nieprzyjemnych nut, na pewno coś zdecydowanie kwaśnego. Nie wąchałem za długo, bo bym nie wypił potem [2]
          Smak: Słód, drożdże, alkohol. Ale, o dziwo, nie powiedziałbym, że ten alkohol jakiś bardzo agresywny. Piwo raczej nieciekawe, nijakie, niefajnie słodkawe niż bardzo złe. Mimo wszystko jednak do wypicia. [2.5]
          Wysycenie: Średnie, znośne. W sumie to niezależnie jakie by nie było i tak niewielki wpływ by miało na smak piwa. [3.5]
          Opakowanie: Graficznie takie sobie. Ale opowieści, że "produkt benedyktyński". Litości... [3.5]
          Uwagi: Dostałem w prezencie, więc spróbowałem. Darczyńca myślał, że kupił coś oryginalnego i niewątpliwie chciał mi sprawić przyjemność
          Piwo słabe, ale jednak dałem radę wypić.
          Powiem szczerze, że nie bardzo wierzę w te parametry (9.6 ekstr. i 6 alko), które podali. Stawiam, że alkoholu tu jednak odrobinę mniej, a ekstrakt jednak minimalnie wyższy.
          Butelka z datą 7/10/2015.
          Odradzam zakup tego piwa.

          Moja ocena: [2.55]
          Last edited by Admirador; 11-09-2015, 20:58.

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie wiem czy będę taki twardy jak Ty, ale zakupię, jak zobaczę, etykietę to ja muszę zaliczyć
            Byłem twardy, zaliczyłem etykietkę i wystarczy .
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎