Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

T.E.A. Time, Black Jack

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    T.E.A. Time, Black Jack

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4538

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Black czyli czarny tak jak powinno być. Jedynie pod światło przy szkle dają się zauważyć krwisto bordowe refleksy. Czy mętne za cholerę nie da się zobaczyć. [4.5]
    Piana: Piana jasnobrązowa, gęsta jak krem. Po nalaniu na prawie 3 cm, w trakcie picia istnieje aż do dna grubym kożuchem nie pozostawiając śladów na szkle. [4]
    Zapach: Wyraźny, ciekawy, kardamonowo-palony, lekko kawowy. [4.5]
    Smak: Głównie gorzka czekolada, kawa z opcją w kierunku mieszanki ze zbożową, jest też lekko wytrawna mocno suszona, lekko podwędzona śliwka i kardamon. Dobre piwo, smak ciekawy, aczkolwiek wbrew pozorom jest lekkie, niezbyt treściwe. [4]
    Wysycenie: Niskie, ale mi zupełnie takie wystarcza. [4]
    Opakowanie: Szklanka pintowa tu pasuje, jednak jeśli jest bez logo browaru i bez podkładki to za mało gdy jesteśmy w minibrowarze. [1.5]
    Uwagi: Kolejne niezłe piwo z tego browaru, widać dobrze było dać czas na okrzepnięcie i wyeliminowanie błędów. Próbowane 22.02.2015 na miejscu w browarze, cena 8 zł/0,568 l

    Moja ocena: [4.075]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      #3
      Tak wygląda:
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎