Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwne Podziemie, Oyster Kiss

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Piwne Podziemie, Oyster Kiss

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: w knajpie przy rozproszonym świetle było czarne i nieprzejrzyste [5]
    Piana: kremowa, gęsta, drobna, oblepiała szkło małymi pianowymi smugami, opadał wolno ale zauważalnie, do końca został cieniutki kożuszek na szkle [3.5]
    Zapach: słabo wyczuwalny, leciutka paloność z zapachem kakao [3.5]
    Smak: pełne, treściwe, świetnie wyważona paloność z delikatnym, wytrawnym, kawowym posmakiem, w tle gorzka czekolada z minimalną goryczką, wszytko na dobrej i treściwej zbożowej podstawie, świetnie zbalansowane wszystkie smaki, żadnego oystera nie wyczułem ale uwążam to za kolejne z niewielu piw za jakimi nie przepadam, a które bardzo mi smakowało [5]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: pite w Samych Kraftach, firmowe szkło, wafel, czułem się dopieszczony [5]
    Uwagi: Świetna premiera nowego browaru w moich ustach, piwo bardzo dobre mimo faktu, że był to oyster

    Moja ocena: [4.325]
    Attached Files
    Last edited by becik; 28-12-2014, 22:11.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • yaro74
      PremiumUżytkownik
      • 09-2012
      • 2089

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
      Uwagi: Świetna premiera nowego browaru w moich ustach, piwo bardzo dobre mimo faktu, że był to oyster
      Podobnie jak Tobie, piwo mi smakowało. Mam jednak problem z oceną. Jeśli oceniać jako oyster stout to ocena nie byłaby wysoka, bo to nie był oyster, a jeśli tylko ze względu na smak nie patrząc na styl to ocena byłaby zbliżona do Twojej.

      Comment

      • Puszek_72
        Senior
        • 02-2012
        • 269

        #4
        Pite w "Strefie Piwa" jako drugie piwo wiec ocena tylko opisowa.
        Barwa bardzo ładny czarny, piana skromna i dość szybko znikła ale też tak została nalana.
        Aromat na starcie czekolada, kawa - później też fajnie stoutowo ale absolutnie brak morskich akcentów.
        Smak: Ciut za niska temperatura spożycia wiec coś się pewnie zgubiło. Nieco szorstkie w odbiorze bardzo stautowo kawa, palność ale znowu gdzie te ostrygi

        Ogólnie dobre piwo ale jak ma być oyster stout to coś powinno być czuć tej morskości, troszkę mi brakowało gładkości i nie do końca mi to siadło zaczęło mnie nudzić po połowie ale dnia nie miałem za dobrego. Chętnie spróbuje ponownie

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          Dobry w stronę klaasycznego stout. Nie przechmielony, dobrze się pije. Prakltycznie nie kwaskowy, gładki z czekoladowym wykończeniem. Ostryg nie czułem. Pewnie jeszcze wrócę...

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎