Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwne Podziemie, Blackalicious

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Piwne Podziemie, Blackalicious

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • yaro74
    PremiumUżytkownik
    • 09-2012
    • 2089

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: czarny, nieprzejrzysty. [5]
    Piana: piana średnio wysoka, średnio trwała, zostawia ślady na szkle. [3.5]
    Zapach: intensywny, przyjemny, palony słód, kawa, czekolada, w tle nuta chmielowa. [4.5]
    Smak: słodowo-chmielowy, podobnie jak w zapachu kawa, czekolada, po chwili uwydatnia się obecność chmieli. Goryczka początkowo wydaje się średnia, w miarę picia jej moc się zwiększa. Piwo średnio treściwe i smaczne. [4]
    Wysycenie: w sam raz. [5]
    Opakowanie: pite w pubie [4]
    Uwagi:

    Moja ocena: [4.225]

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Totalnie czarne. [5]
      Piana: Potężna, drobna, jasnobrązowa. Trwała, ładnie osadza na szkle. [5]
      Zapach: Intensywnie żywiczny, iglasto-sosonowy. Jest i czekolada. [5]
      Smak: Mocno czekoladowe. Ukryty ale wyczuwalny woltaż. Goryczka średnia, posmak lekko słodki. Treściwość średnia choć smak intensywny, głównie czekoladowy. Goryczka jest dobrym uzupełnieniem. [4.5]
      Wysycenie: Dość niskie, trochę go zabrakło po koniec szklanki 500 ml. [3.5]
      Opakowanie: Charakterystyczna dla Piwnego Podziemia eta, fajna nazwa. [4]
      Uwagi: Oceniana wersja lana z pompy. Chętnie spróbowałbym normalną, kranową wersję.

      Moja ocena: [4.675]
      Attached Files
      Last edited by docent; 07-01-2015, 10:43.
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: czarne, nieprzejrzyste [5]
        Piana: beżowa, drobna ale dość zwarta i mocna, opada powoli, do końca zostaje cieniutki kożuszek na piwie [3.5]
        Zapach: w miarę wyczuwalny, paloność, kawa i owoce [3.5]
        Smak: pełne, treściwe, gęste, fajne i aksamitne w smaku, dominuje paloność, dość mocna wymieszana z dobrze wyczuwalną chmielową gorzkością, dodatkowo posmak suszonych śliwek w czekoladzie oraz palonej kawy, całość dobrze zbalansowana [4.5]
        Wysycenie: bez zarzutu [5]
        Opakowanie: wafle w knajpie, logo na tablicy, może być [4]
        Uwagi: Bardzo smaczne piwo nieznacznie skażone zbyt mocną chmielowościa i goryczką, no cóż, amerykańska wersja ale mi smakowała

        Moja ocena: [4.075]
        Attached Files
        Last edited by becik; 03-02-2015, 17:49.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9731

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Nieprzejrzyście brunatny... [4]
          Piana: Beżowa, bardzo drobna, długo się trzyma mimo, że niewysoka. [4]
          Zapach: Chmiel z dodatkiem mieszanki ziołowej, dla mnie nierozpoznawalnej. Ale ciekawy . [4]
          Smak: Delikatny słód, niby intensywny, ale stonowany jednak wątek chmielowy, wyczuwalna kawa i czekolada mleczna. [4]
          Wysycenie: Niewysokie. [4]
          Opakowanie: Klasyka "samokraftowa" - goła szklaneczka i wafel knajpiany. [4]
          Uwagi: Po powąchaniu obawiałem się, że to kolejne piwo typu "ugryzłem korę sosny w parku", ale na szczęście w smaku było o wiele lepiej .

          Moja ocena: [4]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎