Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pracownia Piwa, Smoked Cracow Ho Ho Ho

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Pracownia Piwa, Smoked Cracow Ho Ho Ho

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • YouPeter
    Senior
    • 05-2004
    • 2379

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Słomkowy, mętne. [5]
    Piana: Biała o średniej gęstości, utrzymuje się przez ok. 4-5 min., następnie opada do postaci dość grubej obwódki. Delikatnie oblepia ścianki szkła. [4]
    Zapach: Początkowo dobrze czuć żywiczny aromat chmielowy oraz lekką chlebowość przemieszaną z wędzonym słodem o charakterze ogniskowym. Z czasem do głosu zaczynają dochodzić również użyte dodatki. [4]
    Smak: Fajne jest to, że piwo jest dobrze zharmonizowane i żadna ze składowych smaku nie dominuje zbyt bardzo nad resztą. Czuć zarówno akcenty chmielowe, przyjemna lekką wędzonkę i delikatnie owoce. Goryczka niska dobrze pasująca do charakteru piwa. [4.5]
    Wysycenie: Średnie do wysokiego. [5]
    Opakowanie: Prostota i elegancja. Bardzo lubię ich etykiety. [4.5]
    Uwagi:

    Moja ocena: [4.325]
    Last edited by YouPeter; 28-12-2014, 22:59.
    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      #3
      Foto...
      Attached Files
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • rgrzech
        Senior
        • 12-2013
        • 230

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Żółty z solidną opalizacją. [4.5]
        Piana: Biała, drobna, skąpa i w dodatku szybko znika. Słaby lacing. [3]
        Zapach: Wędzonka, cytrus, suszone jabłko oraz bardzo dojrzałe mango. Zapach jest świetny, szkoda że tak mało intensywny. [4.5]
        Smak: Kapitalna mieszanka delikatnej wędzonki, cytrusa, suszonych jabłek i mango, dopełniona przyjemnym musowaniem na języku i kwaśnym muśnięciem w tle. Goryczka niska i wcale jej nie brakuje. Piwo jest mega pijalne, a wysokie wysycenie sprawia, że nie wydaje się wodniste. Finisz przyjemny, z nutami wędzonymi i cytrusowymi. [5]
        Wysycenie: Wysokie. Idealnie dopełnia smak i dodaje ciała. [5]
        Opakowanie: Etykieta oszczędna, jak przystało na Pracownię. Bardzo przypadła mi do gustu nazwa tego piwa. [4.5]
        Uwagi: Bardzo ciekawa interpretacja stylu dała kapitalne piwo. Czekam na kolejne warki. POLECAM!!

        Moja ocena: [4.575]

        Comment

        • yaro74
          PremiumUżytkownik
          • 09-2012
          • 2089

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: słomkowy, mętny. [5]
          Piana: biała, średnio wysoka, średnio trwała, zostawia lekkie ślady na szkle. [4]
          Zapach: średnio intensywny, wędzonka i owoce, przyjemny. [4]
          Smak: wyraźna wędzonka, owoce dużo słabiej obecne niż w zapachu. Niska, przyjemna goryczka. Piwo lekkie, nie wodniste i bardzo pijalne. [4.5]
          Wysycenie: wysokie [4.5]
          Opakowanie: pite w pubie. [4]
          Uwagi:

          Moja ocena: [4.275]

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9729

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Bladozłoty, mętny. [4]
            Piana: Biała, bardzo drobna, dość wysoka, średniotrwała, osadza się. [4]
            Zapach: Wędzonka zdecydowanie dominuje, ale jest jeszcze coś. Kojarzy mi się ziołowo-owocowo-kwiatowo... [3.5]
            Smak: Goryczka, taka ziołowo-pokrzywowa, ślad słodu i chyba owoców daleki. Plus za brak uczucia wodnistości. [3.5]
            Wysycenie: Sporo bąbelków. [4]
            Opakowanie: Fajne, utrzymane w stylistyce browaru. Informacje wyczerpują(-ce) . [4]
            Uwagi: Z jednej strony doceniam kultywowanie tradycji, jakim jest nawiązywanie do piwa grodziskiego.
            Z drugiej jednak, czy także takie piwo trzeba było "skrzyżować" z piwowarską noworzeźbą?
            Może to głupie porównanie, ale widzieliście, jak będzie wyglądał Maserati SUV...?

            Moja ocena: [3.625]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎