Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Porter Grudniowy 2014

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Ciechanów, Porter Grudniowy 2014

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: czarne i nieprzeniknione [5]
    Piana: ciemno bezowa, dość zwarta i mocna, opada powoli, osadza się na szkle drobną pajęczyną [4]
    Zapach: nieźle wyczuwalny, miły, lekko palone słody [4]
    Smak: pełne, treściwe, dość mocna paloność oraz kawowo-czekoladowo nuty, świetnie wyczuwalna zbożowa podstawa, delikatne owocowe akcenty, całość świetnie skomponowana, cudownie oblepia usta [5]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: butelka i eta bardzo mi się podobają [5]
    Uwagi: Kolejne świetnie piwo, cały litr poszedł nie wiem kiedy, to piwo daje prawdziwą przyjemność i jest warte swojej ceny

    Moja ocena: [4.55]
    Attached Files
    Last edited by becik; 03-01-2015, 23:57.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Becik, ale żeś wygniótł tą moją etę
      No chyba że w browarze naklejają je dociskając lewym kolanem.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • beerek62
        Senior
        • 04-2010
        • 1036

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
        No chyba że w browarze naklejają je dociskając lewym kolanem.
        Chyba tak, bo na moich butelkach były tak samo ciu..to naklejone.
        Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
        Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
          Becik, ale żeś wygniótł tą moją etę
          Sama zaczęła się odklejać
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9729

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            Sama zaczęła się odklejać
            Wypiłeś tego litra, chuchnąłeś, i się sama wygła... .

            Comment

            • Mawel
              Member
              • 04-2014
              • 65

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Ciemne, nieomal nieprzejrzyste. Rubinowe refleksy. [5]
              Piana: Drobne pęcherze, z początku obfita szybko redukuje sie sycząc do kożucha oblepia szkło. [4]
              Zapach: Bardzo mocny i wyraźny aromat. Uderzenie słodów palonych i kawy. Słodycz, likier taka specyficzna nuta dla porteru. Trochę suszonych owoców, śliwka. Wszystko jednak zakrywa cios słodów palonych. [4.5]
              Smak: Tu również prym wiodą słody palone. Początek jeszcze przed przełknięciem to mocna kawa, momentami czuć jakby pieczywo razowe, pumpernikiel. Przełykając czuć lekką słodycz. Posmak znów należy do kawy i goryczki chmielowej w połączeniu z goryczką słodów palonych. Mocny w smaku, bezkompromisowy. Dobrze ułożony alkohol, czuć jedynie lekkie rozgrzewanie po przełknięciu. Bardzo dobry porter. [4.5]
              Wysycenie: Wysokie. Jak na legera przystało. [4.5]
              Opakowanie: Najsłabsze z całego piwa. Dla mnie lekko odpychające i tanie. krzywo naklejone. Nie podano szczegółowego składu. [4]
              Uwagi: Warka 15.07.2015

              Moja ocena: [4.45]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎