Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Widawa, Kojot

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Widawa, Kojot

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rgrzech
    Senior
    • 12-2013
    • 230

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemny bursztyn. [4.5]
    Piana: Kremowa, nieregularna, złożona z dużych bąbli, które natychmiast znikają. Po chwili od nalania po pianie nie było już śladu. [2]
    Zapach: Karmel, zboże i herbata. Te aromaty są raczej wynikiem moich domysłów, niż faktycznie wywąchanych nut, bo to piwo nie ma żadnego zapachu. [3]
    Smak: Znikoma nuta chlebowa, karmelowa i herbaciana. Goryczka niska, lekko ziołowa. Pełnia adekwatna do ekstraktu. Finisz krótki, lekko ziołowy. Pustka Panie, całkowita pustka ;-( [3]
    Wysycenie: Zbyt niskie, brak gazu dodatkowo potęguje pustkę smakową. [2.5]
    Opakowanie: Jak to w przypadku piw Kolaborantów, podoba mi się. [4.5]
    Uwagi: "Kojot" wyje z nijakości. Piwo pozbawione smaku i zapachu. Najgorsze z kolaboracyjnych jakie piłem.

    Moja ocena: [3.025]

    Comment

    • Glingorth
      Senior
      • 04-2014
      • 283

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Miedziany [4.5]
      Piana: Szybko opada do niewielkiej dziurawej warstwy. [3]
      Zapach: Mało intensywny. Trochę cytrusów i karmel. [3]
      Smak: Średnio niska goryczka cytrusowa, zdecydowanie przydała by się większa. Balans bardziej przechylony na słodowość z lekkim karmelem. Treściwość na średnim poziomie. [3.5]
      Wysycenie: Niskie do średniego. [4]
      Opakowanie: Podoba się. [4.5]
      Uwagi: Jak na styl nie jest źle, ale po autorze receptury człowiek spodziewaj się wyraźniejszych nut chmielowych w aromacie jak i smaku.

      Moja ocena: [3.4]

      Comment

      • Klatak
        Senior
        • 07-2014
        • 431

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy, wchodzący w miedziany z trochę za mocnym zmętnieniem. [4]
        Piana: Obfita, dość drobno zbudowana, szybo się dziurawi, niespecjalnie zdobi szkło. [4]
        Zapach: Bardzo słaby (mało intensywny). Trochę mokrego zboża, karmelu i kwiatów. Ameryki praktycznie nie czuć. [2.5]
        Smak: Wodniste, nieco plastikowe, odrobinę karmelowe i chlebowe. Goryczka niska, a w skali Kolaborantów to bardzo niska, raczej ziołowa niż grejpfrutowa. [2.5]
        Wysycenie: Niskie, ale o dziwo gryzące. [4]
        Opakowanie: Przyzwoity i ładny projekt, chociaż kojot mógł by być większy. Jakość papieru dobra, jednak nadruk mógł by być lepszej jakości, standardowo kapsel golas. Zawiera pełen skład [4]
        Uwagi: Warka z datą do 06.03.2015. Bardzo przeciętne, mało amerykańskie i relatywnie mało amber. Do tego mała butelka w cenie dużej. Jedno z gorszych piw od Kolaborantów (a kilka, jak nie kilkanaście miałem okazje już pić).

        Moja ocena: [2.875]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎