Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Miejski Sopot, Pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Miejski Sopot, Pszeniczne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • koshack
    PremiumUżytkownik
    • 01-2008
    • 38

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złote, zmętnione. [5]
    Piana: Drobna, biała, lepi się do szkła. Jednak jak na pszeniczne trochę za szybko opada. [3.5]
    Zapach: Bardzo przyjemny. Banany i goździki. na początku przewaga bananów, ale ustępują goździkom.
    Nie ma żadnych obcych zapachów. [4]
    Smak: Bardzo dobre, przyjemnie bananowe. Smakuje dojrzałymi bananami. Goździki lekko piekące, ale na samej granicy odczuwania. W drugiej nucie lekkie smaki amerykańskich chmieli użytych do piwa. [4]
    Wysycenie: Dość wysokie, lekko szczypie w język, ale tutaj jak najbardziej się sprawdza. [4.5]
    Opakowanie: Butelka 0,33 L. Etykieta dość skromna, ale nie jest nieprzyjemna dla oka. [3]
    Uwagi: Dobra pszenica. Przyjemnie będzie wypić ją latem.

    Moja ocena: [3.975]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4568

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bladożółto słomkowy, całkowicie mętne. [3.5]
      Piana: Tuż po podaniu była około 0,5 cm bielutka, bardzo gęsta warstewka o niezauważalnych oczkach. Jednak znikła zupełnie po 2 minutach, pozostała tylko cieniutka obrączka i pół plamki na ściance. [2.5]
      Zapach: Zapach dość słaby - lekko słodowo-bananowy. [3]
      Smak: Piwo jest dość wyraziste. Na przyjemnej, jęczmienno-pszenicznej podstawie słodowej pojawiają się rześkie nuty owocowe i cytrusowe a także trochę słodsze banany z goździkiem w tle. Smaki są w idealnych proporcjach, dobrze zharmonizowane, piwo treściwe, przyjemne w piciu. [4.5]
      Wysycenie: Nie jest za wysokie jak na ten gatunek to trochę za mało, choć akurat mi takie odpowiada. [3.5]
      Opakowanie: Niestety, brak szkła do pszenicy, podano w grubym kufelku (firmowym) jak i inne piwa. Brak podkładek co w minibrowarze jest dużym minusem. [3]
      Uwagi: Próbowane 16.06.2015 w browarze za 6,40 zł/0,4 l.

      Moja ocena: [3.6]

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4568

        #4
        Tak wygląda:
        Attached Files

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Mlecznomętny. [3.5]
          Piana: Białokremowa, bardzo drobna, wysoka i trwała. [4]
          Zapach: Słód, banan, drożdże i delikatne cytrusy. Bardzo miły... [4.5]
          Smak: Grejpfrutowa goryczka, banan, kwasek, dalekie goździki. [4]
          Wysycenie: Średniowysokie. [4]
          Opakowanie: Pękaty kufelek browaru (mogłaby być szklanka do pszenicy...), wafelków brak. [3]
          Uwagi: Może zawyżyłem ocenę, ale prawie rano ta pszeniczka wchodzi rewelacyjnie, nawet z kufla .

          Moja ocena: [4.1]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎