Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

T.E.A. Time, Pacyfic Amber

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    T.E.A. Time, Pacyfic Amber

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4552

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemno bursztynowy, trochę matowy, piwo mętne. [4]
    Piana: Beżowa, wysoka na około 1,5 cm, bardzo gęsta konsystencji kremu. Utrzymywała się praktycznie przez cały okres picia grubą 0,5 cm warstwą zostawiając "firankę" na szkle. [4]
    Zapach: Wyraźny, przyjemny - gorzkiej czekolady, włoskich orzechów i wanilii. [4.5]
    Smak: Piwo bardzo gorzkie. Goryczka jest ostra, grejfrutowo-kakaowa (jak z czarnej 95% czekolady) z dodatkiem świeżego, równie gorzkiego orzecha włoskiego. W tle wyczuwalny lekki cytrusowy posmak żółtego grejfruta. Dobre jest ale tylko dla wielbicieli super chmielenia. [4]
    Wysycenie: Niskie, ale wyższego sobie w tym piwie bym nie życzył. [4]
    Opakowanie: Szklanka pintowa ale bez bez logo, podkładki nie ma, minibrowar powinien się bardziej postarać. [1.5]
    Uwagi: Goryczka daje czadu ale mi smakowało, choć zupełnie nie jestem pewien czy to piwo w stylu. Próbowane 22.02.2015 na miejscu w browarze, cena 9 zł za pintę czyli 0,568 l.

    Moja ocena: [4.05]
    Last edited by dadek; 03-03-2015, 02:01.

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4552

      #3
      Fotka:
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎