Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Księży Młyn, [Piwoteka] Namiętny Otello

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Księży Młyn, [Piwoteka] Namiętny Otello

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobrunatny/czarny. [4.5]
    Piana: Słaba, jak na coli, szybko opada. [3]
    Zapach: Słodki, ziołowo-czekoladowy, bardzo specyficzny. [4]
    Smak: Palony, kawa zbożowa, czekolada, dość wyraźny ziołowy posmak, niska, ściągająca, ziołowa goryczka. [4.5]
    Wysycenie: Niskie. [4]
    Opakowanie: Ładna, stylowa i pomysłowa etykieta, wszystkie ważne informacje podane. [4.5]
    Uwagi: Dziwne piwo o bardzo specyficznym smaku, przypominającym zioła polane czekoladą. Mi takie połączenie nie przeszkadza, ale raczej oparte jest na szokowaniu smakiem, a nie na harmonii. Jako ciekawostka ok.

    Moja ocena: [4.15]

    Comment

    • Glingorth
      Senior
      • 04-2014
      • 283

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny, pod światło brązowe odcienie. Pływające drobinki. [4]
      Piana: Po nalaniu wytworzyły się duże bąble jak przy nalewaniu mleka, które tak samo błyskawicznie znikły. Dla pewności pozostałe piwo przelałem do świeżo umytej szklanki i to samo. [1.5]
      Zapach: Średnio intensywny, głównie czekolada z delikatnymi kawowymi akcentami. [4]
      Smak: Przez chwile jest czekoladowa słodkość jednak po chwili zostaje przytłumiona przez cierpkość ziół. Nie są one nachalne jednak dobrze wyczuwalne, głównie pod koniec. [4]
      Wysycenie: Średnio niskie [4]
      Opakowanie: Oryginalna etykieta, cała seria dobrze się prezentuje. Komplet informacji, kapsel czarny. [4]
      Uwagi: Niezłe piwo, jednak ciężko wypić całe. Chyba trochę za bardzo przekombinowane.

      Moja ocena: [3.75]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎