Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Miejski Sopot, American red

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Browar Miejski Sopot, American red

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • koshack
    PremiumUżytkownik
    • 01-2008
    • 38

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Kolor bursztynowy, lekko czerwony. jak na red pasuje.
    Zmętnione. [4]
    Piana: Piana drobna, ale szybko się dziurawi i opada. Zostawia ślady na szkle. [3.5]
    Zapach: Bardzo intensywne amerykańskie chmiele. Pachnie świeżo. Lekko cytrusowe, ale tez w drugiej nucie lekka słodycz. [4]
    Smak: Przyjemny, kojarzący się ze słodkim czerwonym grejpfrutem. Goryczka na średnim poziomie, pozostawia posmak i jest on wyraźniejszy niż pierwsza nuta. W pierwszej bardziej wyczuwalne słody.
    Lekko wytrawne , słodycz ledwo zarysowana. bardzo dobrze się wszystko komponuje.
    Piwo bardzo pijalne. [4.5]
    Wysycenie: Wysycenie niskie, bardzo przyjemnie się pije. [4]
    Opakowanie: Butelka 0,33 L. Etykieta dość skromna, ale nie jest nieprzyjemna dla oka. Styl piwa jest wyraźnie zaznaczony przez użycie czerwonej czcionki , co fajnie koresponduje. [4]
    Uwagi:

    Moja ocena: [4.15]

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemny bursztyn wpadający w barwę mocnej herbaty. Mętny [4]
      Piana: Szału nie ma. Obfitość na średnim poziomie i szybka redukcja do cienkiej warstwy. Na ścianach kufla zostaje co nieco [3.5]
      Zapach: Głównie cytrusy i żywica. Pierwsze skrzypce gra grejpfrut. Zapach zapowiada wytrawność smaku, akcentów słodowo-karmelopodobnych brak. Aromat mógłby być nieco bardziej intenstywny [4]
      Smak: Goryczka początkowo na średnim poziomie, z czasem, z sekundy na sekundę narasta. Jest długa. Profil zdecydowanie grejpfrutowy. Brakuje mi tu bardziej wyrazistej słodowej kontry. Piwo jest całkiem treściwie, ale dość jednowymiarowe, brak trochę jakiegoś oddechu, owocu jakiegoś, innego niż nieco inwazyjny grejpfrut. Przez to ta długa goryczka nieco męczy pod koniec konsumpcji (litrowy kufel). Ale ogólnie zacnie [4]
      Wysycenie: Niskie, nieco za niskie nawet jak na styl. Choć może się czepiam [4]
      Opakowanie: Piłem na miejscu w Sopocie z kufla, więc wystawiam neutralne (chyba) 4 [4]
      Uwagi: .

      Moja ocena: [3.95]

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #4
        Zbalansowane - średnia goryczka i lekko słodka baza. Ameryka reprezentowana przez mocne owoce tropikalne. Z zapowiadanych w opisie iglaków i róży dałbym się przekonać wyłącznie do tej drugiej.

        Dobre nieinwazyjne ipa na "trzy plus".

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bursztynowy zmętniony. [4]
          Piana: Kremowa, bardzo drobna, średniowysoka i niezbyt trwała. [3.5]
          Zapach: Sosna-karmel-owoce. [4]
          Smak: Chmiel, goryczka owocowo-pestkowa, daleki ślad owoców. [4]
          Wysycenie: Średnie. [4]
          Opakowanie: Kufel z logo browaru, bez wafelka. [3]
          Uwagi: Konkretne, goryczkowe, łagodnie wytrawne piwo.

          Moja ocena: [3.9]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎