Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubrow, Milk Jet

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Lubrow, Milk Jet

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemno brązowy, brunatny, zmętniony. [4]
    Piana: niezbyt obfita, drobnopęcherzykowa, dość szybko redukuje się do cienkiej trwałej warstwy. [3.5]
    Zapach: bardzo przyjemny, zdominowany przez aromaty ciemnych słodów, kakao, czekolada mleczna, kawa, delikatna paloność, nut chmielowych nie czuję, jakoś mi jej nie brakuje. [4.5]
    Smak: średnia pełnia, ale piwo dość gęste, aksamitne, w smaku wszystko to co w aromacie, czekolada, kakao, kawa, delikatna paloność, słodycz, goryczka średnia w kierunku niskiej, raczej od palonych słodów niż od chmielu. [4.5]
    Wysycenie: średnie, delikatnie w kierunku wysokiego. [4.5]
    Opakowanie: bardzo ładna grafika i dobre wykonanie, komplet informacji. [4.5]
    Uwagi: warka do 31.05.2015, bardzo dobry i pijalny stout.

    Moja ocena: [4.375]
    Attached Files
    Last edited by rafael52; 28-03-2015, 22:42.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9731

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: No czarny-czarny . [4]
      Piana: Beżowa, bardzo drobna z pojedynczymi większymi bąblami, średniowysoka, dość trwała. [3.5]
      Zapach: Kawa, mleczna czekolada, ślad podwędzany, karmel. [4]
      Smak: Posmaczek słodu karmelowego, minimalny chwilowy kwasek, gorzka czekolada, na języku "pozostaje" popiół. [4]
      Wysycenie: Niskie, oczywiście . [4]
      Opakowanie: Ciekawa, przezroczysta eta-kalkomania z plamami mleka i różową krową. Lubrow zrobił ogromny krok naprzód "w tym temacie" . [4.5]
      Uwagi: Nie chciałbym (uwaga - trudne słowo ) deprecjonować jakości tego piwa, ale odnoszę wrażenie, że jakoś ostatnio urodzaj na smaczne stouty. Tak trzymać!

      Moja ocena: [3.975]

      Comment

      • pavlo11111
        Member
        • 11-2014
        • 78

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnobrunatny; nieprzejrzysty [4]
        Piana: Niezbyt obfita, szybko redukuje się do niewielkiej warstwy na tafli piwa, która jedna jest dość trwała; łatwo ją pobudzić [4]
        Zapach: Lekka czekolada, do tego laktoza oraz nuty ciemnych słodów a także paloność; po ogrzaniu pojawia się kakao oraz pralinki z alkoholem [4]
        Smak: Niezbyt słodkie choć lekko oblepia usta; wyczuwalna laktoza, kwaskowkość, gorzka czekolada. Lekka kakaowa goryczka oraz przyjemny czekoladowo-kakaowy posmak w ustach. [4]
        Wysycenie: Odpowiednie [5]
        Opakowanie: Etykieta mnie nie przekonuje, chociaż należy się plus za dokładne informacje [3.5]
        Uwagi:

        Moja ocena: [4.025]

        Comment

        • Klatak
          Senior
          • 07-2014
          • 431

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bardzo ciemny brąz. [4]
          Piana: Kremowa, średnio obfita, drobno zbudowana, trwałość poniżej średniej, zdobi szkło. [4]
          Zapach: Średnio intensywny, laktozowy, palony i delikatnie chmielowy. Przyjemny ale brakuje intensywności. [3.5]
          Smak: Zdecydowanie bardziej palone niż w zapachu z dużą dawką słodyczy i posmakiem żywicznym oraz prażonego słonecznika. [4]
          Wysycenie: Poniżej średniego. [4.5]
          Opakowanie: Bardzo fajna etykieta z pełnym składem. [4.5]
          Uwagi: Warka z datą do 31.05.2015. Smaczny i wyróżniający się ciekawym smakiem milk stout z nutką nowofalową.

          Moja ocena: [3.875]
          Last edited by Klatak; 23-04-2015, 00:56.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎