Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, Pomorskie Niefiltrowane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Staropolski, Pomorskie Niefiltrowane

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kamil3ds
    Junior
    • 03-2010
    • 23

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: złociste, wyraźne zmętnienie [4]
    Piana: grube pęcherzyki, szybko znika [2]
    Zapach: słodowy, gotowana kukurydza, jakiś taki kwaśny [2]
    Smak: dms typowy dla piw w zielonym szkle, goryczki nie znalazłem [2]
    Wysycenie: odpowiednie [4]
    Opakowanie: opis i parametry są, na etykiecie skadrowane zdjęcie podpisane "Ustka, 1900", dystrybucja pomorze, Słupsk (?) [4]
    Uwagi: jak ktoś lubi gotowane warzywa w piwie to będzie zadowolony ;P

    Moja ocena: [2.3]

    Comment

    • Myszon007
      Senior
      • 02-2007
      • 1208

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kamil3ds Wyświetlenie odpowiedzi
      Smak: dms typowy dla piw w zielonym szkle, goryczki nie znalazłem [2]
      Co ma dms do koloru szkła?
      ♪♫

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnozłoty, śladowo zmętniony. [4]
        Piana: Brudnobiała, drobna, średniowysoka, dość trwała. [3.5]
        Zapach: Niezbyt silny, chmielowo-owocowy. [3]
        Smak: Ślad karmelu, słód, delikatne tło goryczkowe. Słód przeważa... [3.5]
        Wysycenie: Średnie. [4]
        Opakowanie: Jakaś marina dobrze sprzed wojny, lubię taki styl. Turyści nad morzem w Karwi czy innych Chałupach mogą oszaleć ze szczęścia... . [4]
        Uwagi: Niezłe piwo, ja lubię piwa słodowe, choć na forum ten napój furory raczej nie zrobi... .

        Moja ocena: [3.4]

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemne złoto, piwo bardzo zmętnione. Może za szybko nalałem.. [3]
          Piana: Bąble szybko grubieją, piana średniej trwałości. Na plus trwała lepkość do szkła. [3.5]
          Zapach: Owocowy, estrowy, niestety też zielonych jabłek, czyli za dużo pośpiechu w browarze z wypuszczeniem na rynek. [2.5]
          Smak: Bardzo słodowe, trochę nawet przyciężkie z goryczką średnią w kierunku do niskiej i z lekkim mokrym kartonem, coś w stylu Połczyna. Piwo też ma fajny kwasek, orzeźwia. Ogólnie przyjemnie się pije. [3.5]
          Wysycenie: Trochę za niskie jak na tego typu piwo, ale może być. [3.5]
          Opakowanie: Dużo zieleni. Butelka zielona, na etykiecie też sporo zieleni, na dodatek kapsel goły, ale zielony bardziej od trawy. Na szczęście piwo było wolne od skunksa. [3]
          Uwagi: Piwo przeciętne, do grilla nie pasuje, ale dobrze wejdzie przy powrocie z pracy do domu. Warka do 11.03.2016.

          Moja ocena: [3.1]

          Comment

          • Javox
            PremiumUżytkownik
            • 11-2009
            • 6124

            #6
            Chyba kupiłem "słonecznie trafione" piwo.

            Trafione na sposób gotowanego mięsa z jarzynami czyli galopujący DMS.
            Ale data 18.6.2016 zobowiązuje... pewnie w te upały leżało poza lodówką nim do niej trafiło było już za późno.

            Piana - większa przy nalewaniu potem grubsza obwódka.
            Barwa - bury, mętny pomarańcz.
            Gaz - średni.
            Aromat - mięso gotowane.
            Smak - słodowość z lekkim kwaskiem. Pojawia się też nieduża goryczka. Jabłuszko obecne.

            Kupię to piwo po sezonie i spróbuje jeszcze raz bo chyba inni mieli zdecydowanie inny smak.
            Attached Files

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎