Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Jasne że Pełne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Namysłów, Jasne że Pełne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    • 11-2009
    • 6077

    #2
    Dość lekkie i nawet pijalne, zwyczajne piwo w gorący "czas".

    Piana - dość szybko spadła do niepełnej warstewki z mała ilością pozostałości na szkle.
    Barwa - jasny bursztyn.
    Gaz - nie mały.
    Aromat - najsłabszy element - estrowe owoce mało przyjemne.
    Smak - słodki słód prawie bez goryczki.
    Attached Files
    Last edited by Javox; 23-08-2015, 16:55.

    Comment

    • Mario_Lopez
      Senior
      • 08-2009
      • 991

      #3
      Kupiłem z ciekawości, za cenę lekko powyżej 2 złotych nie spodziewałem się nie wiadomo jakich cudów.

      Piwo jest leciutkie, odrobinę zbyt mocno nagazowane, w smaku zdecydowanie słodowe, taki delikatny sikacz w ramach wody mineralnej.

      Ale puszka fajna
      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


      EBE EBE

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty, klarowny. [5]
        Piana: Na początku nawet wysoka i ładna, jednak szybko się dziurawi i opada. [3.5]
        Zapach: Lekko słodowy. Bez wad, ale i bez zalet. [2.5]
        Smak: Nawet nie jest złe. Smakuje jak eurolager bez największych wad tego stylu często spotykanych w naszych "jasnych pełnych" - posmaku kartonowego, aromatu mokrej szmaty itd. Goryczka na poziomie homeopatycznym, za to jest tutaj nawet trochę słodowego ciała - brak goryczki czyni to piwo lekko słodkawym w odbiorze. [3.5]
        Wysycenie: Nie za wysokie. [5]
        Opakowanie: Skład dokładny, miejsce uwarzenia podane. Puszka fajna, "na luzie", nadruk na puszce powoduje, że jest ona... Przyjemna w dotyku. [4.5]
        Uwagi: Kosztowało 1,75 zł - i wygląda na to, że to jest cena regularna. Za lat studenckich piłbym litrami, gdyż jest całkiem w porządku jak na eurolagera.

        Moja ocena: [3.35]

        Comment

        • puhacz
          Junior
          • 11-2014
          • 29

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty, bez zarzutu [5]
          Piana: Na początku bardzo duża i gęsta. Niestety dość szybko opadła do zera. [3]
          Zapach: Słodowy. Przyjemny. [3]
          Smak: Sama słodowa słodycz. Chmiel? Podobno jest, ale prawie niewyczuwalny [3]
          Wysycenie: Nie pogardziłbym wyższym [4]
          Opakowanie: Puszka graficznie bardzo mi się spodobała. Niestety brak szczegółów składu. [4.5]
          Uwagi: Dostałem więcej niż oczekiwałem za niecałe 2 zł.

          Moja ocena: [3.225]

          Comment

          • gramak
            Senior
            • 08-2012
            • 267

            #6
            Najlepsza w tym wszystkim jest puszka. Kod kreskowy rozciągnięty na całym obwodzie, daje fajny efekt. Brawo dla grafików. Gorzej z samym piwem. Ani dobre, ani złe . Zapach słabiutki, słodowy, szybko opadająca piana. W smaku słód i nic więcej. Jak na swoją cenę w okolicach 2 pln całkiem jednak znośne. Ot i tyle. Za pół roku nikt nie będzie pamiętał, że takie piwo w ogóle istniało
            http://www.ohbeautifulbeer.com/

            Comment

            • Czaja7
              Junior
              • 08-2015
              • 4

              #7
              Kolor: bez większego zarzutu, nie odstrasza od skosztowania 4]
              Piana: Mierna, szybko znika i nic w niej ciekawego nie zauwazyłem [2]
              Zapach: Bardzo niewyraźny zapach, lekko nieprzyjemny [2]
              Smak: Trudno wychaczyć jakieś ciekawsze aromaty, chmielu też tu nie czuć, ogólnie sama woda [2.5]
              Wysycenie: Jest w porzadku, bez zarzutów [3.5]
              Opakowanie: Puszka bardzo ciekawie wygląda, taka odskocznia od standardowych opakowań [4]
              Uwagi: Piwo kupiłem za dokładnie 1,95 pln, spodziewałem się trochę lepszego trunku, ogólnie nieudany browar z Namysłowa

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9729

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Jasne, że pełny. Złoty... . [4]
                Piana: Biała, średniodrobna, nietrwała... [2.5]
                Zapach: Ślad chmielu, słód, ale przede wszystkim lekko sfermentowane owoce. Tak jakoś dziwnie... [3]
                Smak: Goryczka, lekko podbudowana słodem z posmakiem owoców. [3.5]
                Wysycenie: Dość wysokie. [4]
                Opakowanie: Bladożółta puszka, wielka złota szycha, czarne litery, kod paskowy dookoła. Takie wszystko z przymrużeniem oka, i dobrze. [4]
                Uwagi: Poprawne piwo na letnio-grillowe biesiadowanie, na dodatek w bardzo dobrej cenie .

                Moja ocena: [3.3]

                Comment

                • DariuszSawicki
                  Senior
                  • 08-2012
                  • 2868

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Złoty, klarowne. [5]
                  Piana: Słaba, opadła prawie natychmiast. Coś tam widzę na szkle. [2]
                  Zapach: Słodowy, nawet wyraźny, lekko estrowy i owocowy. Chmielu jak na lekarstwo, no może trochę ziół... [3]
                  Smak: Słodkie, mało przyjemne owoce. Jabłka ? Goryczka owszem jest, ale chyba na poziomie 10 IBU i jakaś ziołowo apteczna. [2.5]
                  Wysycenie: Za wysokie, już tylko uszami nie puszczam gazów... [2]
                  Opakowanie: Puszka w dotyku przypomina Argus Niepasteryzowany. Grafika fajna, kod kreskowy przeciągnięty na całą puszkę, nawet skład jest podany ( bez typowego: zawiera słód jęczmienny). Jest wielgachna szycha... fajnie to wygląda, tylko szkoda, że w smaku i zapachu tej chmielowej szyszki mało. [4.5]
                  Uwagi: Kupiłem za 1,75 złotych więc nie zbankrutowałem. Latem jeszcze spróbuję, co mi tam...
                  Data do 05.09.2016.

                  Moja ocena: [2.825]

                  Comment

                  • AaLeX
                    Senior
                    • 07-2011
                    • 569

                    #10
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Złoty, ładny. [4.5]
                    Piana: Dziurawa, szybko opadła. Delikatne reszki zostały. [2.5]
                    Zapach: Praktycznie niewyczuwalny, trudno określić. [1.5]
                    Smak: Bardzo wodniste, goryczki nie ma wcale, delikatny słód, nic specjalnego. [2.5]
                    Wysycenie: OK [4]
                    Opakowanie: Bardzo ładna puszka z namalowaną szyszką chmielu. Podoba mi się. Skłąd podany, brak ekstraktu. [4.5]
                    Uwagi: Kupione z ciekawości, ponieważ pierwszy raz widziałem taką puszkę. Po browarze Namysłów spodziewałem się czegoś więcej. Raczej nie powrócę.

                    Moja ocena: [2.425]

                    Comment

                    • Mario_Lopez
                      Senior
                      • 08-2009
                      • 991

                      #11
                      Myślałem, że to piwko zniknęło z rynku, ale dzisiaj dostrzegłem je w pobliskim Sparze, więc kupiłem w ramach przypomnienia.

                      Przyjemnie się to pije, mocno słodowo-trawiaste, intrygujące.

                      Za tą cenę 2 złote z groszami, to nie się nad czym zastanawiać tylko brać i pić na zdrowie
                      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                      EBE EBE

                      Comment

                      • marqqq
                        Senior
                        • 12-2014
                        • 659

                        #12
                        Musiałem przepić fatalne EB by Żywiec. Wpadło mi w rękę chyba pierwszy raz. Wychodzi taniej niż ten marny koncerniak w promo.
                        Piana wprawdzie iście koncernowa - była i niema. Ale za to smak i zapach jakieś są. Bardziej idą w stronę słodu, ale i jakaś lekka chmielowość się znajdzie. Fajne piwko, nie odrzuca jakąś natrętną pustką czy dziwnym kwasem.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎