Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje w TESCO

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • angasc
    Senior
    • 04-2006
    • 977

    #61
    To chyba rzeczwiście pomyłka w cenie.
    Ciakawe kiedy sie zorientują?
    Możesz mi kupić kilka takich czteropaków? Oczywiścia zapłacę za piwo oraz za przesylkę
    Last edited by angasc; 03-05-2008, 18:54.

    Comment

    • remfire
      Senior
      • 03-2004
      • 1334

      #62
      Nie wiem czy to nie jest przypadkiem taka sama "promocja", jak mi się trafiła swego czasu. Kupiłem zgrzewke 4xFrater, wraz z innymi zakupami. Odłożyłem paragon aby po wypiciu wpisać cenę do DP. Dopiero gdy wpisywałem odkryłem, że zapłaciłem za jedna sztuke , a nie za czteropak. Sprawa jest banalnie prosta - czytnik czytał cenę z puszki, a nie z opakowania foliowego
      Dodaam tylko, że w MAKRO miałem sytuację odwrotną - wziałem jedna rzecz z kosza w którym były sprzedawan pojedyńcze sztuki , ale do czytnika w kasie trafil kod z opakowania , a nie z dodatkowej naklejki i w efekcie zapłaciłem za zgrzewkę , a nie za sztukę.
      Po tych przypadkach staram się w miarę możliwości zerkać na czytniki co "weszło"
      Mam więc wrażenie że to nie była promocja...

      Comment

      • Tomasz_Moczarski
        Senior
        • 12-2007
        • 182

        #63
        Wg. mnie to albo byl bledny wpis do systemu (rejestr reczny z tego co wiem jest wprowadzany jak sa nowe ceny - przyklad: 7pak grupy zywiec byl za 13,49, potem za 32,49 - sprawdzalem 2-razy w czytniku - chyba jak ktos daje do czytnika to sprawdzaja, a ze byly swieta to nikogo pewnie nie bylo w dziale kontroli cen )...
        Druga opcja - mogla to byc 1-dniowa promocja z racji tego, ze wiekszosc towaru byla przeceniona - glownie swieza zywnosc - kupilem serniczek wiedenski za pół ceny :P
        Moge zrobic zdjecie paragonu - zreszta pracownicy swiadkiem - sami kupowali
        Tesco - Gliwice... Jak bedzie nowa dostawa to ile mam dla Was zarezerwowac?
        Swiezutkie byly piwa, bo od razu jedno otwarlem (pierwszy raz pilem) i powiem jedno: Svyturys, Frater i jakies tam francuskie co pilem wczesniej (z przenicznych) sie chowają... Smaczne, wrecz wysmienite - troche metne, ale piana tez byla ok, takze swieze

        Taka moja sugestia - chyba zle zostalo wprowadzone, bo wydaje mi sie, ze powinno liczyc przy kasie 3,99x4 - zreszta juz wam robie screen z rachunku - klocilem sie z babka i mi anulowala nadwyzke Caly towar zszedl w 2 godziny (jakies pół palety )... Takze bylo jakies ok. 100 4-pakow promocyjnych - tyle doszlo na bank!
        Powiedzialem kierownikowi by zamowili od razu 2 palety, bo schodzilo jak cieple bułeczki
        P.S. Jak dojdzie paleta to mam rezerwowac special 4 Browar.biz? Mam tam wtyki
        Last edited by Tomasz_Moczarski; 04-05-2008, 00:37.
        koncerniak = prawie jak piwo :D
        Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
        reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
        Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

        Comment

        • Tomasz_Moczarski
          Senior
          • 12-2007
          • 182

          #64
          Zamieszczam zdjecie (jutro ew. zrobie lepszej jakosci, paragon za 2 4-paki)
          Dla informacji - pod napisem "storno" jest anulowana nadwyzka
          Attached Files
          Last edited by Tomasz_Moczarski; 04-05-2008, 00:47.
          koncerniak = prawie jak piwo :D
          Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
          reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
          Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

          Comment

          • sergioP
            • 09-2005
            • 1261

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomasz_Moczarski Wyświetlenie odpowiedzi
            ... troche metne...
            ... i tu się pogubiłem, to "troche" brzmi jak zarzut.
            O jakim piwie piszesz
            - Wiesz Luciu, co ci powiem?
            - ???
            - ...napiłbym się piwa.

            ------------------------------------------
            Dzień dobry panu.
            Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

            Comment

            • Tomasz_Moczarski
              Senior
              • 12-2007
              • 182

              #66
              O tym oczywiscie (jak w temacie):


              Pszeniczne przeciez maja to do siebie, ze ich konzystencja (chodzi mi glownie o kolor) jest nieco inna od tradycyjnych jeczmiennych...
              Last edited by Tomasz_Moczarski; 04-05-2008, 00:58.
              koncerniak = prawie jak piwo :D
              Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
              reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
              Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

              Comment

              • sergioP
                • 09-2005
                • 1261

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomasz_Moczarski Wyświetlenie odpowiedzi
                O tym oczywiscie (jak w temacie):


                Pszeniczne przeciez maja to do siebie, ze ich konzystencja (chodzi mi glownie o kolor) jest nieco inna od tradycyjnych jeczmiennych...
                Jestem Ci niezmiernie wdzięczny za wyjaśnienie co "pszeniczne mają do siebie", a w szczególności za konzystencje (glownie kolor)
                A troche metny, to jest skan tego Twojego paragonu.
                - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                - ???
                - ...napiłbym się piwa.

                ------------------------------------------
                Dzień dobry panu.
                Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                Comment

                • Tomasz_Moczarski
                  Senior
                  • 12-2007
                  • 182

                  #68
                  Nie jestem pierwszym i ostatnim forumowiczem tutaj, ktory mowi o kolorze, ze jest metny - przeciez mam racje
                  Czlowiek uczy sie cale zycie... Co do zdjecia jutro zrobie w full rozdzialce aparatu 10 mpx
                  Last edited by Tomasz_Moczarski; 04-05-2008, 01:25.
                  koncerniak = prawie jak piwo :D
                  Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                  reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                  Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                  Comment

                  • mwa
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 5071

                    #69
                    Byłem dziś w Tesco w Rudzie Śląskiej. Są ale tylko Dunkel i tylko osobno.
                    Promocja zatem dojedzie lub też będą butelki bez opakowania zbiorczego.
                    Pozdrawiam Cię !!!!

                    Comment

                    • Tomasz_Moczarski
                      Senior
                      • 12-2007
                      • 182

                      #70
                      mwa - mogles spytac kogos z pracownikow, czy u nich tez byla ta fajna promocja (pewnie wszystko dla siebie wzieli :P )...
                      Pewnie juz wykupili tez i tam - u mnie w Tesco tez tylko Dunkle stoją Pytalem znajomego, to maja 2-3 dostawy w ciagu tygodnia (pn-pt), takze zobaczymy - jak co to rezerwowac - o ile dojdzie Znajomy pracuje w dziale przyjecia towaru, takze moge zalatwic całą paletę
                      Last edited by Tomasz_Moczarski; 05-05-2008, 02:38.
                      koncerniak = prawie jak piwo :D
                      Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                      reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                      Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        #71
                        Dajcie to do Białych Porterów, bo ludzie naprawdę pomyślą, że była taka promocja i ich ominęła, albo co nie daj Boże będą łazić po różnych sklepach TESCO i jej wypatrywać. To była najnormalniejsza pomyłka ceny w systemie. Na FV czasem różne rzeczy piszą, a to cenę za szt. mimo, że to wielopak, a to za cła zgrzewkę itd. O pomyłkę nietrudno. Jak ktoś jest przyzwyczajony do piwa za 1,26zł to go nie dziwi 4- pak jakiegoś zepsutego Paulanera za 3,99. Na bank cena była za sztukę.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • Tomasz_Moczarski
                          Senior
                          • 12-2007
                          • 182

                          #72
                          Zepsuty nie był, bo daty świeższe niż u konkurencyjnego Carrefoura o miesiąc (do 04/2009)... Pewnie chodzilo o cene za sztuke ze 15,96 za 4-pak, a sie w FMC (czy jak to sie tam nazywa) walneli z ceną i pewnie nikt sie nie zorientowal, ze mialo byc wiecej - lepiej dla mnie
                          Last edited by Tomasz_Moczarski; 06-05-2008, 01:45.
                          koncerniak = prawie jak piwo :D
                          Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                          reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                          Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                          Comment

                          • nynek
                            Senior
                            • 11-2007
                            • 274

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dajcie to do Białych Porterów, bo ludzie naprawdę pomyślą, że była taka promocja i ich ominęła, albo co nie daj Boże będą łazić po różnych sklepach TESCO i jej wypatrywać. To była najnormalniejsza pomyłka ceny w systemie. Na FV czasem różne rzeczy piszą, a to cenę za szt. mimo, że to wielopak, a to za cła zgrzewkę itd. O pomyłkę nietrudno. Jak ktoś jest przyzwyczajony do piwa za 1,26zł to go nie dziwi 4- pak jakiegoś zepsutego Paulanera za 3,99. Na bank cena była za sztukę.
                            tesco w olsztynie--> 3.99 zl za 4pak. data waznosci- 04.2009

                            Comment

                            • Stasiek
                              Senior
                              • 02-2007
                              • 608

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nynek Wyświetlenie odpowiedzi
                              tesco w olsztynie--> 3.99 zl za 4pak. data waznosci- 04.2009
                              Czyżby się w ten sam sposób "walneli" też w Olsztynie? No bo przecież Tesco nie ma ogólnopolskiej bazy cen.

                              Sprawdzał ktoś w warszawskim Tesco?

                              Comment

                              • Tomasz_Moczarski
                                Senior
                                • 12-2007
                                • 182

                                #75
                                nynek - moze to po prostu taka promocje paulanera dali, zeby ludzie sie przekonali do piw pszenicznych W sumie to dziwie sie, ze to nie promocja Dunkla, gdyz ten Weissbier (biały) lepiej schodzi w sklepach... hmm - Wypadałoby zapytać kogoś z pracowników Grupy Żywiec S.A. - jakiegos przedstawiciela etc.
                                Last edited by Tomasz_Moczarski; 06-05-2008, 17:14.
                                koncerniak = prawie jak piwo :D
                                Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                                reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                                Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎