Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Letohrad [Pol A Czech], CaMoSi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    Letohrad [Pol A Czech], CaMoSi

    Nazwa od chmieli - Cascade, Mosaic, Simcoe nawiązuje do słowa kámoši (kumple).

    Ekstr. 10%, 3,9% alk.

    Session IPA, w zamyśle taki lekki, sesyjny "výčepní ejlik".
  • Blackbeard
    Senior
    • 12-2011
    • 209

    #2
    Opis organoleptyczny gdzieś wcięło?
    Mors ultima linea rerum.

    Comment

    • karol1000
      Senior
      • 09-2007
      • 1823

      #3
      I bardzo dobrze ze w tym przypadku wcięło.
      Darku nie było jeszcze okazji, więc gratulacje za odwagę i trzymam kciuki. Jeśli tylko gdzieś na te piwa trafię to na pewno kupię.
      LP

      Comment

      • Blackbeard
        Senior
        • 12-2011
        • 209

        #4
        Takie buty. Moim zdaniem zakładanie wątku w dziale Piwo - konkretnie przez osobę zaangażowaną w dany projekt wykracza poza granice dobrego smaku.
        Mors ultima linea rerum.

        Comment

        • karol1000
          Senior
          • 09-2007
          • 1823

          #5
          A moim zdanie granice dobrego smaku przekracza zwracanie uwagi osobom, które to forum od wielu lat tworzą i przyczyniając się swoim wkładem do jego rozwoju przez osoby które na forum z sensownymi wpisami dopiero raczkują.

          Zdaje się, że Darek jest od wielu lat Premiumem i ma prawo reklamować produkty w jaki tylko sposób chce. Dodać trzeba, że robi to w sposób wyjątkowo nienachalny...

          Ja się bardzo cieszę, że wiem o tym że takie piwo powstało. Z wiadomych względów w dziele Czechy wątki nie są otwierane z automatu tak jak w dziele Polska. Myślę, że akurat w tym przypadku otwarcie nowego wątku jest jak najbardziej na miejscu, tym bardziej że projekt jest czesko-polski.

          Darek nie jest człowiekiem, który wziął się znikąd i zapragną się tutaj zareklamować. Poza tym, zwróć uwagę na to ile Darek sensownych wątków o Czechach już tutaj otworzył i jak wielki wkład ma w rozwój działu Czechy na tym forum. Może wtedy zrozumiesz o czym piszę.

          I tak wyznaję zasadę " co wolno wojewodzie ..."

          Darek - wszystkiego dobrego, mam nadzieję, że niedługo dystrybucja ruszy z kopyta i takich problemów jak ten tutaj już nie będzie. Zdrówko
          LP

          Comment

          • wpadzio
            Senior
            • 06-2011
            • 2645

            #6
            Darku, cieszę się bardzo, że ruszyło. Trzymam kciuki mocno i szczerze!
            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
            Serviatus status brevis est
            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #7
              Nieżle, 6 postów i nic o tym jak smakuje piwo

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #8
                Wybacz Darku na FDPie - bardzo wyraźny diacetyl nie pozwalał w pełni się cieszyć lekkością ekstraktową tego piwa.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • dadek
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 4538

                  #9
                  Eee tam, ART za mało do Czech jeździ i się nie zna jak powinna wyglądać czeska 10°. Ja sobie zapodałem 0,5 l tego piwa w piątek na sam początek (wiersz) i normy masełka (czeskiej) wg mnie zupełnie nie przekroczyło. Piwo smaczne i miło wchodzące, szczególnie na słoneczku.
                  Darku, ať se daří w projekcie PolACzech!

                  Comment

                  • bayern71
                    Senior
                    • 06-2006
                    • 1004

                    #10
                    Darku
                    Pierwsze koty za płoty. Dzięki za spotkanie (a) na festiwalu we Wrocławiu. Do zobaczenia wkrótce mam nadzieję (ja jestem we Wrocławiu od piątku do niedzieli - jak masz czas pisz na priv)

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎