Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rodenbach, Rosso

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Rodenbach, Rosso

    Piwo owocowe, z dodatkiem malin, wiśni i żurawiny. Ale także fruktozy oraz stabilizatora, alginianu glikolu propylenowego oraz dodatkowych aromatów. Zawartość alkoholu 4,0%.

    Barwa ciemnobrązowa, pod światło winno-czerwona. Lekko zamglona.
    Drobna piana o złamanej różem bieli. Trwale zalega wyraźnym, zwartym kożuszkiem na powierzchni.
    Aromat mocno owocowy, wiśnia, malina, jeżyna, porzeczka. W zasadzie wszystko zostało przykryte tymi, że się tak wyrażę, fruktualiami.
    Smak równie owocowy, dodatkowo trochę kwaskowaty i nieco cierpki. Wyczuwa się także mocno migdałowe nuty.
    Nagazowanie wysokie, budzące skojarzenia z odgazowanym, ale jednak, szampanem. Jest w każdym razie bardzo rześko.
    Butelka 250ml z czerwoną etykietą, przypominającą naturalnie owocowe napoje orzeźwiające. Kapsel z nazwą piwa.

    Pić w temperaturze 4° - podano na etykiecie. I wszystko jasne. W konsumpcji sympatycznie smaczne. Dodaję do bazy w celach kronikarskich. W kategoriach piwnych wymyka się mojej ocenie.
    Attached Files
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎