Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Widawa, Black Kiss

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Widawa, Black Kiss

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rgrzech
    Senior
    • 12-2013
    • 230

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny, z przebłyskami. [4.5]
    Piana: Beżowa, drobna, zwarta, średnio obfita. [4.5]
    Zapach: Nuty whisky, wanilii, torfu i czekolady, oraz lekka kwaśność. [5]
    Smak: Świetne połączenie nut whisky, wanilii i czekolady, a z drugiej strony wyraźna i dobrze wpisująca się w smak kwaśność, rodem z lactobacillus. Całości dopełnia paloność i goryczka od ciemnych słodów. Pełnia nie oddaje początkowych 19Blg, piwo wydaje się być lekkie, co owocuje bardzo dobrą pijalnością. [5]
    Wysycenie: Niskie, dla mnie odpowiednie. [4.5]
    Opakowanie: Dobra nazwa oraz fajne grafika i czcionka zdobiące medalion na kranie. [4.5]
    Uwagi: Leżakowanie w beczce i niezaplanowane zakażenie zrobiły kapitalną robotę. Bardzo złożone i świetnie pijalne piwo. Dla mnie najlepsze na WFDP.

    Moja ocena: [4.875]

    Comment

    • pizmak666
      Senior
      • 12-2006
      • 1898

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rgrzech Wyświetlenie odpowiedzi
      niezaplanowane zakażenie zrobiły kapitalną robotę. Bardzo złożone i świetnie pijalne piwo. Dla mnie najlepsze na WFDP.
      Szkoda, że tylko w kraftach zakażenia dobrze robią
      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czarny. [5]
        Piana: W zasadzie brak. Delikatna obręcz, tyle. [1.5]
        Zapach: Mocno dzikie to piwo. Bardzo wyraźny aromat beczki, kwaskowatości, wihsky. Baaaardzo ładnie pachnie. [4.5]
        Smak: Mocno beczkowe, mocno "łychowe", wyraźnie winne, kwaskowate, owocowe, a jednocześnie ciemne, palone, kawowe, czekoladowe. Pyszne. Brakuje mi tu tylko jednej rzeczy - większej treściwości. Wtedy dałbym piątkę, gdyż każdy łyk w tym momencie dostarcza mi sporej przyjemności. Niedawno piłem piwo z Evil Twina (nie pamiętam, które), które smakowało podobnie - tylko kosztowało znacznie więcej. Tutaj idealna byłaby ocena 4,75/5. [4.5]
        Wysycenie: Jakie nasycenie? Na szczęście prawie nie ma. [5]
        Opakowanie: Szkoda, że taka mała butelka, bo człowiek ma ochotę na więcej. Informacje skąpe. [3]
        Uwagi: Nie wiem, czy to to samo piwo - moje nazywa się Wild Black Kiss - ale ocena rgrzecha sugeruje, że wcześniej to piwo było zakażone niezamierzenie, a teraz robią to celowo - ale że to dalej to samo piwo.

        Pijąc je chwilami zastanawiałem się, czy przez przypadek nie nalałem sobie wina. Czekoladowego, palonego wina. Pyszne!

        Moja ocena: [4.175]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎