Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Proef (To Øl), Yule Maelk

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rgrzech
    Senior
    • 12-2013
    • 230

    Proef (To Øl), Yule Maelk

    Kolor: Absolutnie nieprzejrzysty, czarny. [5,0]
    Piana: Ciemnobeżowa, średnio i drobno pęcherzykowa, bardzo obfita. Lacing popisowy. [5,0]
    Aromat: Fantastyczna nuta beczki, cherry, koniaku, czerwonego wina (kwaśność). Ponadto wanilia, czekolada, oraz czekoladki z likierem wiśniowym. Bajka! [5,0]
    Smak: Bardzo gęsta, oleista, słodka i lepka ciecz o fantastycznym i złożonym smaku. Jest nuta czekoladek z likierem wiśniowym, czerwone wino, mleczna czekolada, wanilia i nuta drewniana. Na finiszu, kapitalnie pokazuje się nuta szlachetnego alkoholu, przyjemnie rozgrzewając i wykańczając bukiet smakowy. Goryczka szlachetna, w sam raz. Wszystko jest bardzo gładkie, aksamitne, okrągłe. Pijalność niebezpiecznie wysoka. [5,0]
    Wysycenie: Jest super, bo go po prostu nie ma. [5,0]
    Opakowanie: Etykieta charakterystyczna dla ToØla. Proste i czytelne. [4,5]
    Uwagi: Złożone, gładkie i mega pijalne. Jeden z najlepszych imperialnych stoutów, jakie piłem. Bajka!!
    Attached Files
  • yoxik
    Senior
    • 10-2012
    • 427

    #2
    To Øl Yule Mælk
    To Øl
    Brewed at De Proefbrouwerij
    Style: Imperial Stout
    ABV: 15%

    Piana drobna beżowa, utrzymuje się długo, zdobi szło. Kolor czarny. Aromat, bucha z piwa wanilią, czekoladą, wiśnie w czekoladzie, lekko kwaskowo wony. Alkohol wyczuwalny dodaje szlachetności w aromacie, intensywny i bardzo przyjemny.
    Smak oddaje paletę z aromatu jest na bogato, dębina, wanilia, gorzka czekoladka z wiśniowym likierem, . Piwo jest wyraźnie słodkie, pełne i owocowe, ale w kontrze ze słodyczą stają nuty winne kwaskowe, co redukuje słodycz w odczuciu i sprawia ze piwo dobrze sie pije. Alkohol ułożony wyczuwalny na szlachetną nutę, rozgrzewa, goryczka zauważalna, pasuje.
    Piwo GENIALNE skończone, RIS-owe WOW.
    Lubie słodkie piwa i dawno nie piłem czegoś równie dobrego.
    Również tutaj
    https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎