Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brok, Boorg

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Brok, Boorg

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • AaLeX
    Senior
    • 07-2011
    • 572

    #2
    Nie wiem czemu w tytule pisze Brok, powinno być Van Pur, bo taki jest napisany producent tego wyrobu. Więc, cena 2,39zł butelka, sklep Netto. Po cenie i woltażu spodziewałem się czegoś sensownego, goryczkowego na wzór czeskich lub też niemieckich piw. Nic tutaj takiego nie ma. Lura totalna. Kolor ładny złoty, piana średnia, trochę tam zostało, smak pusty, minimalna, ale wręcz znikoma goryczka w tle, taka zabarwiona woda. Nie warte tej ceny, ba, tańsze wyroby smakują lepiej. Ocena 2/6.

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Piłem piwo z kodem LC, więc wszystko jest ok.
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • Pivotal
        Senior
        • 05-2013
        • 671

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty, przejrzysty z drobinkami. [3.5]
        Piana: Wysoka, trwała, obkleja ścianki szklanki, składała się z drobnych i średnich bąbelków, pozostała do końca. [4]
        Zapach: Słodowo-zbożowy o średniej mocy. Bez skunowego zapaszku. [2.5]
        Smak: Słodowo-zbożowy, piwo lekko gorzkawe. Brak posmaku typowego dla piw w zielonych butelkach. [3]
        Wysycenie: Spore, utrzymało się do końca. [4.5]
        Opakowanie: Butelka z zielonego szkła, etykiety są całkiem, całkiem... brak składy i ekstrakty, kapsel z nadrukiem. [3.5]
        Uwagi: Warka do 8.03.2017, wypite 8.09'16. Jak na niedrogi, marketowy wyrób, to jest okej... tylko człowiek oderwany od otaczających realiów wymagałby więcej. :-))) **213**

        Moja ocena: [3.05]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎