Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Koreb, [Szpunt] American Wheat

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Koreb, [Szpunt] American Wheat

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: słomkowy, jasnozłoty, zmętniony. [4.5]
    Piana: skąpa, bardzo niska, szybko znika. [2]
    Zapach: wyraźne aromaty amerykańskich chmieli, cytrusy, tropiki, lekka słodowość, wyczuwalne również nuty miodowe. [3.5]
    Smak: średnia pełnia słodowa, tak jak w aromacie wyraźne nuty chmielowe, goryczka średnia, przyjemna. [3.5]
    Wysycenie: bardzo niskie. [2]
    Opakowanie: rafika przyjemna, wykonanie bez zarzutu, nadruk na grubym papierze, potrzebne informacje na swoim miejscu. [4]
    Uwagi: warka do 18.09.2015.

    Moja ocena: [3.35]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnozłoty zmętniony. [4]
      Piana: Biała, drobna, niewysoka i nietrwała. To ma być pszeniczna piana? [2.5]
      Zapach: Jakieś przyprawy, słód, powiew wanilii chyba, karmel i lekkie owoce. [4]
      Smak: Wrażenie wodnistości, goryczka, ziołowy posmak, no... to nie mój typ. [3]
      Wysycenie: Niezbyt wysokie. [4]
      Opakowanie: W stylu browaru. Proste i skromne. Ogólnie co najwyżej średnie. [3]
      Uwagi: No, jakoś nie mogę trafić na amerykan łit, żeby mnie urzekł...

      Moja ocena: [3.4]

      Comment

      • Glingorth
        Senior
        • 04-2014
        • 283

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Słomkowo złoty, mętny, bardzo ładny. [4.5]
        Piana: Niezbyt wysoka, pozostawia niewielki dywan. [3.5]
        Zapach: Bardzo chmielowy. Citra i Amarillo zrobiły swoje dając po nozdrzach przyjemnym cytrusowo żywicznym aromatem. Pod koniec ma się wrażenie jakby wąchało sie chmiel z granulatu. Jest też słodowość, nuty pszeniczne raczej niewyczuwalne. [4]
        Smak: Lekkie orzeźwiające piwo. Dominują cytrusy, ale jest też zbożowość od pszenicy. Delikatna kwaskowatość. [4]
        Wysycenie: Średnio niskie, wzmaga pijalność [4.5]
        Opakowanie: Prosto, ale estetycznie. Podoba mi się jakość etykiety z przodu. Pełen skład, czarny kapsel. [4]
        Uwagi:

        Moja ocena: [4]

        Comment

        • Szymon_Grodny
          Member
          • 08-2013
          • 56

          #5
          Piwo po nalaniu prezentuje się ładnie - barwa ciemnożółta, prawie pomarańczowa, jednolicie zmętniona, opalizująca. Piana średniopęcherzykowa, dosyć szybko się dziurawi. Aromat dosyć słodki, lekko cytrusowy ale pałęta się w nim coś dziwnego Pierwsze dwa łyki - dosyć gładkie aczkolwiek puste, wodniste. W kolejnych wychodzi pewna gorzkość lekko grapefruitowa, goryczka raczej niska, lekko trawiasta. Wysycenie raczej niskie. Pije się bardzo przyjemnie choć coś mi w tym piwie nie pasuje. Tylko co?
          Taki sobie American Wheat. Jak by było tak upalnie jak tydzień temu to bym pewnie ocenił je wyżej. Można spróbować.

          Do kompletu fotka (więc o opakowaniu wiele nie piszę - schludne, ładne)
          Attached Files

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎