Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jabłonowo, Miedziane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jabłonowo, Miedziane

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pomiędzy bursztynem a miedzią. Brak zmętnienia. [4]
    Piana: Średnio trwała, końcówka trzyma się długo, bardzo ładnie oblepia szkło. [4]
    Zapach: Słodki, głównie ciasteczka i karmel. Jest trochę opiekanego chleba z ziołami, natomiast brakuje aromatów chmielowych. [3.5]
    Smak: Również słodko, nawet za bardzo. Na etykiecie jest napisane, że piwo jest szczodrze chmielone. Może i jest, ale karmel zabija chmiel jak wszystko inne w smaku. [2.5]
    Wysycenie: Niskie. [4]
    Opakowanie: Kolory na etykiecie odpowiednie, brakuje pełnego składu. Kapsel Manufaktury. [3.5]
    Uwagi: Wydaje mi się, że jest to te same piwo co Jabłonowo Altbier, albo przynajmniej jego słodsza wersja. Warka do 09.01.2016.

    Moja ocena: [3.2]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: miedziany, lekko mętny [5]
      Piana: odcień ecru, drobna, dość zwarta, długo się utrzymuje, osadza się na szkle [3.5]
      Zapach: słaby ale miły, owocowo-słodowy [3.5]
      Smak: w miarę pełne i treściwe ale jednocześnie lekkie, smak to goryczka, lekkie owocowo-zbożowe nuty, fajne, wytrawne, dopiero w kącikach ust minimalna słodkawość, całość nieźle zbalansowana [4]
      Wysycenie: ciut za dużo [4.5]
      Opakowanie: prosta ale fajna eta, firmowy kapsel [5]
      Uwagi: Smaczne piwo wypite w przyjemnością, chętnie do niego wrócę

      Moja ocena: [3.9]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • yaro74
        PremiumUżytkownik
        • 09-2012
        • 2089

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: bursztynowy, klarowny. [4]
        Piana: wysoka, gęsta, drobno pęcherzykowa, trwała, ładnie oblepia szkło. [5]
        Zapach: słaby, słodowy, nuty opiekane. [3]
        Smak: słodowy, słodkawy, lekko metaliczny. Na finiszu delikatna goryczka. Piwo jest średnio treściwe. [3]
        Wysycenie: średnie [5]
        Opakowanie: ładna etykieta, firmowy kapsel, brakuje tylko pełnego składu. [4]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.4]

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Przepięknie miedziany, klarowny. [5]
          Piana: Średnia, lekko "przybrudzona", stosunkowo trwała. [4]
          Zapach: Silna słodowość, lekka chlebowość, wyraźne nuty ziemiste. Przyjemnie i w stylu. [4]
          Smak: Piwo słodkie, mdłe, oblepiające, o słabej goryczce. Niesmaczne, nieciekawe. To tylko cień dawnego Altbiera z Manufaktury według receptury Marcina Chmielarza. [2]
          Wysycenie: Średnio wysokie. [4]
          Opakowanie: Zachowawcze, ale w porządku. [4]
          Uwagi: Pite 21.08.2015.

          Moja ocena: [3.25]

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9731

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Przy pewnej dozie dobrej woli można potwierdzić - miedziany! [4]
            Piana: Kremowa, drobna, wysoka, dość trwała. [4]
            Zapach: Chwilowe warzywka, potem jednak do gry wkracza słód palony. I tyle. [3]
            Smak: Lekka goryczka, słód karmelowy i jakiś dziwny, kwaskowaty posmak... [3]
            Wysycenie: Średnie. [4]
            Opakowanie: Począwszy od kapsla przez krawatką, etę aż po kontrę, wszystko miedziane z domieszką czerni. Chyba najładniejsze w "stajni" Jabłonowa... [4.5]
            Uwagi: Pewnie piwo znajdzie amatorów, ale Manufaktura warzyła już lepsze piwa...

            Moja ocena: [3.275]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎