Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan (Błonie), Star Cysterna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Artezan (Błonie), Star Cysterna

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • zaczes
    Junior
    • 06-2015
    • 9

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Nieprzenikniona czerń. [5]
    Piana: Ładna, zbita, drobnopęcherzykowa, dość trwała. Pod koniec opadła, tworząc kożuszek na powierzchni piwa. [4.5]
    Zapach: Nuty whisky na pierwszym planie. Estry, coś jakby... Hmm, banan? Trochę korzenne w stronę cynamonu. W tle typowa dla stoutów paloność. [5]
    Smak: Słodki, czekolada i paloność, bardzo aksamitny. Wspaniale komponuje się z bukietem. Goryczka bardzo niska. [5]
    Wysycenie: Ekstremalnie niskie- wersja z pompy. I bardzo dobrze, piwo dzięki temu zyskało na gładkości. [5]
    Opakowanie: Lane z pompy, więc nie dotyczy. [5]
    Uwagi: Wersja cask, Kufle i Kapsle, Warszawa; 0,5 l. Urzekło mnie to piwo, dawno nie piłem tak trafiającego w mój gust, ciekawego stoutu.

    Moja ocena: [4.95]

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      Starzenie i leżakowanie poszło moim zdaniem w złym kierunku. Mocne utlenienie wysunęło na pierwszy i główny plan wyraźne nuty wina (owocowego), im bardziej ocieplone naczynie, tym mocniejsze. Idę o zakład, że gros degustatorów w ciemno, nie wpadłoby na trop owsianego stauta.

      Droga (dla klienta) zabawka (spod ręki) browaru.

      Comment

      • tomolek
        Hophead
        • 05-2006
        • 1752

        #4
        A dla mnie najlepsze polskie piwo jakie piłem w tym roku. Gładkie, aksamitne, waniliowo-deserowe ale nie za słodkie, odpowiednio zbalansowane palonością i posmakiem whisky (?). Genialna piana.
        Pycha...
        www.ohbeautifulbeer.com

        www.mateuszdrozdowski.pl

        „Kwaśny Edi herbu Koreb

        Comment

        • yaro74
          PremiumUżytkownik
          • 09-2012
          • 2089

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
          A dla mnie najlepsze polskie piwo jakie piłem w tym roku. Gładkie, aksamitne, waniliowo-deserowe ale nie za słodkie, odpowiednio zbalansowane palonością i posmakiem whisky (?). Genialna piana.
          Pycha...
          Mogę się podpisać pod tym co napisałeś. Wspaniała wanilia tak w zapachu jak i w smaku.
          Jedyny mankament to nieco za mała treściwość jak na 16% ekstraktu.

          Comment

          • tomolek
            Hophead
            • 05-2006
            • 1752

            #6
            Może jakaś lepsza beczka do "Fotografa" trafiła...
            www.ohbeautifulbeer.com

            www.mateuszdrozdowski.pl

            „Kwaśny Edi herbu Koreb

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎