Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden Świętochłowice, Hamerykansky Drim

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Reden Świętochłowice, Hamerykansky Drim

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Pite na miejscu, w samym minibrowarze, po długiej przejażdżce na rowerze w miłym towarzystwie, więc warunki raczej nie "laboratoryjne". Niemniej wypiłem pół szklanki niemalże jednym łykiem - było bardzo przyjemne, orzeźwiające. Goryczka nieprzesadzona, ale wyraźnie zaznaczona, może trochę brak było słodowej kontry, ale z drugiej strony dzięki temu piwo było jeszcze przyjemniejsze do picia w mega upale. I w takich warunkach baaardzo mi smakowało.

    Comment

    • rafael52
      • 12-2013
      • 478

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: słomkowy, zamglone. [4.5]
      Piana: obfita, drobnopęcherzykowa, dość szybko się dziurawi, ale jest trwała, zdobi szkło. [4]
      Zapach: średnio intensywny, głównie aromat chmielowy, rześki, cytrusy, trochę tropików i iglaków, gdzieś w tle delikatne aromaty słodowe. [4]
      Smak: smukłe, orzeźwiające, dość wytrawne, wyraźne nuty chmielowe, goryczka średnia, trochę w kierunku niskiej, brakuje jej. [3.5]
      Wysycenie: przy otwieraniu sprawiało wrażenie wysokiego, jednak po nalaniu do szkła, średnie, mogło by być wyższe. [4]
      Opakowanie: Fajna nazwa i pasująca grafika, informacje o składzie na miejscu. [4.5]
      Uwagi: warka do 20.08.2015, ciekawe piwo, tylko brakuje trochę goryczki.

      Moja ocena: [3.85]
      Attached Files
      Last edited by rafael52; 18-06-2015, 22:51.

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty, mętny. [5]
        Piana: Potężna, biała, trwała, drobna. Prawie nie opada. [5]
        Zapach: Uderzenie cytrusowych aromatów amerykańskich chmieli przełamane zapachem słodowym, chlebowym. [4.5]
        Smak: Bardzo orzeźwiające piwo! Goryczka wyraźna, ale nie dominuje charakteru Hamerykańskiego Drimu; spod niej wyzierają wyraźne smaki słodowe. Ale brakuje mu trochę ciała. [4]
        Wysycenie: W porządku. [5]
        Opakowanie: Jak to Reden. [4.5]
        Uwagi: Pite z butelki. Smaczne.

        Moja ocena: [4.4]

        Comment

        • kenny
          Senior
          • 04-2009
          • 712

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty, dość mętny. [4]
          Piana: Wysoka, bardzo trwała, ładnie oblepia szkło. [5]
          Zapach: Żywiczno-cytrusowy, dość mocny. [4.5]
          Smak: Lekko chlebowy, żywiczna chmielowość, kwaskowe, goryczka średnia/niska, na koniec łodygowe posmaki. [4]
          Wysycenie: Średnie. [4]
          Opakowanie: Estetyczne, w stylu Redena. [4.5]
          Uwagi: Całkiem smaczne piwo, pachnie ładnie, smak nie jest przegięty w żadną stronę. Przeszkadza jedynie łodygowa końcówka, goryczka jest w sam raz. Pijalne.

          Moja ocena: [4.3]

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9733

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Mgliście jasnozłoty. [4]
            Piana: Biała, bardzo drobna, wysoka i trwała. [4]
            Zapach: Oj, jakiś taki niefajny... Owocowo-fenolowy, nie kojarzy mi się najlepiej. Na szczęście po kilku minutach robi się bardziej hamerykansko . [3.5]
            Smak: Tu też USA. Lekko słodowy posmak, dość silna, chmielowa goryczka. [4]
            Wysycenie: Niezbyt wysokie. [4]
            Opakowanie: No, tutaj także Hameryka pełną gębą: stars & stripes, stary Mustang... Wysoka jakość wykonania, kapsel browaru, info jest. [4.5]
            Uwagi: Napaliłem się na Drim na warszawskim festiwalu. Nie wyszło, ale w sumie nie żałuję. Doceniam hamerykańskość, ale to nie do końca jednak mój drim...

            Moja ocena: [3.85]

            Comment

            • grejwi
              Member
              • 08-2014
              • 78

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Żółte z widocznie unoszącym się osadem. [4.5]
              Piana: Bardzo obfita, drobno i średnio pęcherzykowa. Bardzo wyraźny lacing. Dość trwała. [5]
              Zapach: Kwiaty, owoce tropikalne - średnio intensywne. Diacetyl (średni). Wraz z ogrzaniem coraz bardziej wyczuwalne jest zielone jabłko. [4]
              Smak: Słodkie (choć niezbyt mulące), owoce tropikalne wyraźnie wyczuwalne. Goryczka cytrusowa, jak na styl: średnia do wysokiej. [4.5]
              Wysycenie: Wysokie. Pasuje. [5]
              Opakowanie: Stylistycznie, kolorystycznie, informacyjnie - wszystko git. Plus kapsel firmowy. [5]
              Uwagi: Warka do 30.01.2016.

              Moja ocena: [4.425]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎